Wpis z mikrobloga

@yuim: Nie mogę odpisać we wpisie gdzie tak ochoczo zagrzewasz do walki z fejknewsami więc pisze tu.
"Twoja walka z fejknewsami jakoś nie przeszkadza ci namiętnie wykopywać znaleziska dodane przez człowieka zbanowanego za kłamstwa i manipulacje xD
Boże, jacy wy jesteście zakłamani, to jest ohydne."

że jeszcze to trollowanie ci się nie znudziło


@yuim: Dodam jeszcze że tobie nie znudziło się trollowanie przez 10 lat więc jak możesz zadawać takie
@yuim: Nie, nawet do michaua pisałeś żeby przychodziły jakieś powiadomienia jak się wykopie fejknewsa.
Więc zamiast powiadomienia masz mnie, przestań wykopywać znaleziska człowieka zbanowanego za manipulację i kłamstwa.
@yuim: No i jak zwykle odwracanie kota ogonem xD Oczywiście zero reakcji na info o jego manipulacjach i kłamstwach. Może dlatego że świadomie wykopujecie jego fejknewsy i manipulacje xD
Widzisz jakie to żałosne co nie ? Nie zapomnij mnie też nazwać stalkerem dlatego że mówię ludziom kim jest ten osobnik xD
@yuim: Nie kiedyś tylko 2 tygodnie temu, wcześniej został przyłapany na dodawaniu rosyjskich fejknewsów(o ataku na ambasadę w hawanie).
Przecież prawaka po takiej akcji byście zjedli, a tu mimo że nawet moderacja ma dość jego manipulacji to wy twardo za nim xD To jest tak żałosne że nie ogarniam, wszystko w imię partii i propagandy nie ? :D
@pawelmikolajczyk313: Jesteś smutnym człowiekiem z syndromem narcyza. Stalkujesz mnie i pewnie serio jesteś przekonany, że wrzucanie tego screena z kłamliwym komentarzem wynikającym z własnych urojeń to społecznie pożyteczne działanie, a nie nękanie. Bardziej śmieszysz niż mi życie uprzykrzasz. Do wczoraj nawet nie miałem świadomości, że masz obsesję na moim punkcie.
Stalkujesz mnie


@adam2a: Przeczytaj sobie definicję stalkingu bo nie masz pojęcia o czym gadasz.

a. Stalkujesz mnie i pewnie serio jesteś przekonany, że wrzucanie tego screena z kłamliwym komentarzem wynikającym z własnych urojeń to społecznie pożyteczne działanie, a nie nękanie.


@adam2a: dawaj wypunktuj te urojenia.
Widzę że ban nic nie zmienił, pieniążki trzeba zarabiać co nie? :D

Bardziej śmieszysz niż mi życie uprzykrzasz. Do wczoraj nawet nie miałem świadomości, że
Pomyliłem się i zaraz usunąłem, nie płacz.


@yuim: Czyli prostowanie kłamstw to teraz płacz tak xD?
Ale doceniam że przynajmniej przyznałeś się do pomyłki(pomimo że cię zaorałem). Adamek nawet tego nie potrafi.

Szczerze powiedziawszy to mam to w dupie, to ty mi zawracasz #!$%@?ę.


@yuim: No jasne bo jest z neuropki xD jak by był prawakiem to gadka była by zupełnie inna.
Ogarniasz już swoją hipokryzje co nie :D?
no trzeba jakoś zarabiać na chleb.


@yuim: No jak się jest ułomny to pozostaje tylko trollowanie w internecie, uczciwi ludzie zarabiają normalnie.
Ale z kim ja rozmawiam o uczciwości xDDDDDD