Wpis z mikrobloga

Powiedziałem lekarzowi że lek #ssri raczej nie działa, może ledwo dostrzegalnie a on mi powiedział że widzi że jestem wyraznie wg niego weselszy i żeby mu zaufac i mam brać 2miesiace jeszcze. Nie wiem co o tym myślicie? #psychiatria #depresja
I jeszcze na dodatek załatwiłem sobie pierwsze w życiu xtc z nadzieją że przestanę brać SSRI a tu #!$%@?. Zastanawiam się czy tego na własną rękę w #!$%@? nie rzucić po prostu. #narkotykizawszespoko
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Mazik26 Lekarze to są debile, mnie jeden prawie zabił neuroleptykami... A odstawianie SSRI to najgorszy dramat świata... #!$%@? max bez przerwy i okropne lęki że nie można się ruszyć w ogóle ani z łóżka, nie możesz nic dotknąć ani tym bardziej wyjść z domu, paranoje w #!$%@? i zachowywanie się jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@ciulus: no i jeszcze brain zaps do tego, miałem straszne, ale powoli mijały (teraz już się prawie nie zdarza), więc odstawianie bywa naprawdę #!$%@? (może nie tak jak pierwszy tydzień na lekach ale jednak)
  • Odpowiedz
  • 1
@Yehezkel Odstawić jest najgorszej... Jak odstawiam to przez 3 miesiące mam te objawy w #!$%@? i nie mijają i muszę znowu brać bo #!$%@? idzie dostać...
  • Odpowiedz
@ciulus: to ja właśnie przez rok miałem brain zaps, ale tylko to na szczęście
w sumie nie wiem czy dobrze, że znowu bierzesz leki jak miałeś odstawiać (ale to pewnie do obgadania z psychiatrą)
  • Odpowiedz