Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy masz 19 lat i skończyłeś właśnie liceum jako kujon z średnią 5,98 za co dostajesz komputer IBM najnowszej generacji, ale nie idziesz na studia bo wolisz się zadawać z młodocianymi bandytami, którzy wkrótce dostają zadanie przewiezienia bomby atomowej przez granice polsko-niemiecką, ale zabijają ich skorumpowani policjanci przed którymi uciekasz w akompaniamencie wybuchających dużych fiatów, a przy okazji w tle cały czas romansujesz z amerykańską loszką.
No taka typowa historia z życia, po prostu lata 90, gimby nie znajo, tak było.
#mlodewilki #film #kino #90s #nostalgia #gimbynieznajo
W.....c - To uczucie, kiedy masz 19 lat i skończyłeś właśnie liceum jako kujon z śred...

źródło: comment_1ktt7qGCUCkoPIHTHLjLhE941QOVZFDc.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@mateusza: W filmie była mowa o tym, że Prymus osiągnął tą średnią w ciągu 4 lat, ale i tak to się nie zgadza z innego powodu - akcja dzieje się w 1994, a ocenę celującą przywrócono w 1991, czyli w 1 klasie nie mógł jej dostać ¯\_(ツ)_/¯ chyba, że przywrócono ją jeszcze podczas trwania roku szkolnego 90/91, nie wiem jak to było dokładnie.
  • Odpowiedz
  • 7
@WszeborWlostowic Byłem gówniakiem jak moi starsi bracia oglądali ten film na video.Zbyt wiele nie rozumiałem, ale fajne samochody i przekleństwa robiły na mnie wrażenie ( ͡º ͜ʖ͡º) Utkwiły mi w pamięci te słowa : Wiedziałem ku... wiedzialem, że sie spierd... Co się się stało ? Bokajdery ku... założyli (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: ale to była historia z życia, choć mocno podkoloryzowana. Młody chłopak zdolny co się uczył i pracowity ojciec i gówno z tego mieli. Tymczasem na osiedlach byli tacy co "bili się dla łysego" i mieli samochód na który legalnie by pracowali latami. Wokół była "Ameryka" ale nikogo nie było na nią stać. A przemyt, kradzieże samochodów i gangsterka była wszędzie w wiadomościach. Ze strzelaninami i trupami na ulicach włącznie.
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: w sumie to nie wolal, cichy go zbajerowal. kasa mu byla potrzebna wiec poszedl do lopaty a potem sie jeszcze ta locha przyczepila.

wszystko dla pieniedzy, lekka przesada z tym lubieniem sie z bandytami, oni byli potrzebni mu, on byl potrzebny im, gdyby nie to to by mu z liscia dali i na buty napluli.
  • Odpowiedz
a co do katalizatorow... sugerowanie ze bylo malo cwaniakow ktorzy komus wycieli katalizator i do jareczka pojechali go opylic XD przeciez to jeszcze mniej "legalny" biznes od skupu zlomu (chociaz duzo bardziej legitny od przekretow na vacie).

twarz jareczka prawie gwarantuje ze na tym skupie nie zapytaja skad ten katalizator XD
  • Odpowiedz