Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@semi-automatic: Rozumiem mowienie o dzieciom w wieku kilkunastu lat, ale moim zadaniem taka wiedza nie jest potrzebna dzieciom w wieku 2-9 lat. Natomiast jestem za tym aby uczyć dzieci, że żaden dorosły nie może dotykać ich w niestosowny sposób.

@Oluskaa:

Nie uważasz że od tego są rodzice a nie szkoła?
  • Odpowiedz
Rozumiem mowienie o dzieciom w wieku kilkunastu lat, ale moim zadaniem taka wiedza nie jest potrzebna dzieciom w wieku 2-9 lat. Natomiast jestem za tym aby uczyć dzieci, że żaden dorosły nie może dotykać ich w niestosowny sposób.


@Oluskaa: w 100% sie zgadzam, generalnie do 12 roku zycia dzieci powinny myslec o zabawach klockami lego, graniem w minecrafta itd a nie o edukacji seksualnej. Na to przychodzi pozniej czas
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc miałabym mocne wątpliwości, wiedząc jak wygląda szkolna edukacja, żeby moje dziecko ktoś uczył o seksualności. W żadnym wypadku nie chciałabym, by ktoś mu przekazywał że "masturbacja jest zdrowa i nie powinien mieć żadnych wyrzutów sumienia"


@xhxhx: Ale co kogo obchodzą twoje wątpliwości? W średniowieczu jak przyłapano dziecko na masturbacji, to dostawało baty na gołe plecy. Dwadzieścia lat temu to był grzech i może coś wspominano co najwyżej w
  • Odpowiedz
@one_man_army: Owszem, rozmnażają się, nawet nie zawsze celowo, łapią nieświadomie choroby weneryczne, wstydzą się swojej seksualności do tego stopnia, że prewencyjne badania urologiczne mężczyzn są rzadkością, a do kobiet trzeba było kierować mnóstwo kampani, żeby choćby same się badały; rodzice ganią dzieci za masturbację, bo to grzech, a w ogóle dzieci do 16 roku życia to seksualności nie mają i potem widzimy wysrywy jak tutaj w wielu komentarzach. Bez prądu,
  • Odpowiedz
Widzę to i słyszę "No jedziesz Andrzejku, teraz już ostro, tak, spluń za sucho masz. Może być oliwka. Asiunia głębiej palce, tak nic nie osiągniesz. Praca domowa dzieciaki, na za tydzień, dziewczynki przynosza wibratory a chłopcy masturbatory. Zapisane?"...
  • Odpowiedz
Rozumiem mowienie o dzieciom w wieku kilkunastu lat

@Oluskaa: W wieku kilkunastu lat to one mogą nauczycieli uczyć

taka wiedza nie jest potrzebna dzieciom w wieku 2-9 lat

2-5 to chyba przedszkole. Sam jestem na tyle stary że edukacji seksualnej nie miałem i nie wiem w jakim wieku rzeczywiście jest, ale Twój przedział brzmi jakbyś sobie sama wymyśliła, a nie podała coś konkretnego.
  • Odpowiedz
Jak długo uczysz dzieci kultury? Długo zajmuje zanim nauczą się że trzeba (...)ustepować starszym miejsca w komunikacji miejskiej itp.


@jbagiet: rany, a już myślałem, że ten idiotyczny model wychowania umarł śmiercią naturalną (°°
  • Odpowiedz
@semi-automatic: przede wszystkim to powinniśmy się zastanowić czy nie ma obecnie ważniejszych spraw do poprawienia w nauczaniu w szkole. Pomijając już fakt, że jest taki przedmiot jak wychowanie do życia w rodzinie i tak takie tematy są poruszane.
  • Odpowiedz