Wpis z mikrobloga

Mireczki, kupiłem sobie teleskop, a to moje pierwsze zdjęcie :D

Nie no, żartuję, kupiłem sobie płyn do naczyń, glicerynę i syrop klonowy. xD Wodę już miałem, więc zacząłem zabawę.

Co myślicie?

Ogólnie zmarnowałem na ten eksperyment ładne drewniane biurko, więc mam nadzieję, że było warto

W komentarzu klasycznie zdjęcie spoza kadru ( ͡º ͜ʖ͡º)

Moje poczynania możecie śledzić pod tagiem, gdzie będę umieszczał moje dziwne pomysły --> #kubafotografuje

#fotografia #mojezdjecie #astrofotografia #astronomia #chwalesie #fotografiadlakazdego
iDaft - Mireczki, kupiłem sobie teleskop, a to moje pierwsze zdjęcie :D

Nie no, ża...

źródło: comment_Y3qHrFlLmt4U29dEmNo7UAxrhTkRxbIC.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • 2
@WhiskyZCola: @Czimchik: Haha, już piszę
Hej Tim, z tej strony iDaft, nie poszukujesz może fotografa? Robię zdjęcia na swoim biurku, ale jestem kreatywny xD dzięki za miłe słowa!

@ursaminior: będę zaszczycony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@powiedz: jakos na dniach odpalę oddzielnego instagrama ze swoimi pracami, bo jak pomieszam te zdjęcia z podróżami to będzie taki nieprzyjemny miszmasz

@elpoliko: dziękuję!

Dziękuje za miłe słowa
  • Odpowiedz
@iDaft: efekt niesamowity, chociaż dalej nie mogę sobie wyobrazić gdzie te bańki latają i jak jednocześnie ostrzyć manualnie ( rozumiem że są w ruchu).
Czym się inspirowałeś? Skąd ten pomysł? Zdjęcia spokojnie nadają się na sprzedaż
  • Odpowiedz
  • 1
@hipodrom: to o czym rozprawiasz to tak naprawdę magia kadrowania i oświetlenia, spędziłem może z 10h ustawiając światło pod rożnym kątem i tworząc bańki na roznych powierzchniach ʕʔ

Szczerze mówiąc to chciałem się dowiedzieć jak zostały zrobione stockowe tapety na ajfonie, potem natrafiłem na filmiki Apple z pokazu możliwości 4K w iP XS i strasznie mi się to spodobało. Chociaż w sumie z tego filmiku prawie nic
  • Odpowiedz
@iDaft: dzięki wielkie za info. Trochę jednak jesteś innowator bo nie każdy zastanawia się jak zrobiona jest tapeta na iPhone, ja raczej bym myślał że to jest czysta grafika komputerowa :)
  • Odpowiedz