Wpis z mikrobloga

Kurtka BUSE Highland


@Tamtomasz: miałem bardzo podobną Buse Open Road Evo, #!$%@?łem bo latem to można się w niej ugotować, zero wentylacji. Jak coś nie ma odpinanych całych pleców (a nie tylko dwa paski na zamek) to średnio się nadaje.
  • Odpowiedz
@nkrnpp: Nawet fajna, pewnie pójdę przymierzyć, tym bardziej, że Modeka akurat dobre ciuchy robi. Mam jedną kurtkę już starą i na prawdę jest dobrze wykonana. Rebelhorn i Adrenaline to przy tym śmieci
  • Odpowiedz
Szukam czegoś tekstylnego na lato


@Donmenello: Całorocznie Spidi 4Season radzi sobie lepiej niż ta Buse, na lato w mieście mam Spidi Ventamax ale mając 4Season chyba się Ventamax pozbede.

Held Tropic, Shima X-Mesh, Modeka Breeze, cokolwiek z siatka będzie ok. Grunt żeby była wygodna i posiadała zestaw ochraniaczy bo ładna pogoda skłania do #!$%@?...

No i koniecznie kolor inny niż czarny. A jak jest 30 st i jedziesz pomiędzy furami w
  • Odpowiedz
@Tamtomasz: Specjalnie sprawdziłem dla Ciebie, na szczęście ma certyfikację ECE, to chociaż tyle dobrze, faktycznie będzie chronił. Jego największą wadą jest to, iż ten model kasku dostępny jest tylko w dwóch rozmiarach skorup zewnętrznych. Co to w praktyce oznacza? Jeden rozmiar skorupy jest współdzielony dla kilku rozmiarów kasku.
Jeżeli masz głowę w rozmiarze np. M, a dostępne rozmiary skorup są dwie: pierwszy rozmiar skorupy dla rozmiarów XS, S, M a drugi
  • Odpowiedz
  • 0
@File_not_found najpierw kupiłem kask (nie wyobrażałem sobie kasku bez ECE), a potem dopiero kurtkę która była w różnych wariantach, więc naturalnie wybrałem pod kask :) Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! Człowiek się zawsze czegoś nowego nauczy.
  • Odpowiedz