Wpis z mikrobloga

Pytanko mam do kogoś kto zdawał w niedalekiej przeszłości egzamin na prawojazdy. Jak wygląda proces zapisania się do szkoły i na egzamin? Ponoć najpierw trzeba zrobić badania u lekarza i dostać jakieś zaświadczenie, plus zdjęcie a dopiero wtedy zapisywać się na nauki i egzamin. Napiszę ktoś w skrócie jak to wygląda? Dzięki. #prawojazdy #pytanie
  • 7
@damien-timciack ja sobie najpierw zrobiłam w wk pkk, poszłam zrobić badania, nauczyłam się na teorie i poszłam zdawać w wordzie, później dopiero zapisałam się na jazdy i już tam miałam spokój z wewnętrznym egzaminem teoretycznym no i po wyjezdzonych godzinach zapisałam się na praktykę
@damien-timciack: Ja zdawałem miesiąc temu, najpierw poszedłem sie zapisać i dali mi namiary na lekarza poszedlem zrobiłem badania pozniej zdjecie do fotografa zdjecie takie jak do dowodu ;D i z tym do wydziału komunikacji PKK dają od razu i z tym idziesz do nauki jazdy w której sie zapisałeś bo bez PKK Cie nie dopuszczą nawet do wykładów. Osobiście polecam wykłady przez internet czy też nauke we własnym zakresie ja chodziłem
@damien-timciack: 1.Lekarz jaki chcesz,potem nie musisz isc do tej szkoly jazdy w ktorej byles u lekarza.
2.Wniosek o wydanie prawa jazdy.Wypelnic!
3.Potrzebujesz swoje zdjecie
4.Wyrabiasz nr PKK w wydziale komunikacji
5.Z tym PKK idziesz do
a)szkoly jazdy
b)do WORDu na egzamin teoretyczny

Po zdaniu teorii eksternistycznie musisz i tak isc przesiedziec kurs pierwszej pomocy

6.Po wyjezdzeniu minimum 30h mozesz zapisac sie na egzamin praktyczny.
7.Po zdaniu egzaminu praktycznego do jakos 2