Wpis z mikrobloga

Miraski. Mirabelki. Oglandałem ostatnio pyte.pl i ogarnąłem jak Ci ludzie skandujące pokojowe hasła zachowują się strasznie w stosunku do kulturalnych osób o innych poglądach. To jest straszne.
Nie żebym był jakoś za tą pytą. Ale jeśli ktoś zachowuje się kulturalnie i zadaje tylko pytania to skąd ta nienawiść? Skąd ten jad?
Ewidentnie widać myślenie typu: "kto nie z nami ten przeciw nam".
Od razu powiem że nie zarzucam nic przeciwko lewactwu ani prawactwu ani niczemu takiemu. Zdaje sobie sprawę że podczas jakichś marszów narodowościowych czy parad takie rzeczy także się dzieją.
Dlaczego i skąd jest w was ten jad? Dlaczego nie ma dyskusji, a na sam widok ludzi o innych poglądach wybucha agresja.
Skąd w was tyle nienawiści do osób o innych poglądach?

  • 8
@Ukochany: Jaok montuje najbardziej "śmieszne" odpowiedzi, czyli głównie te agresywne. Wycina zwykłe odpowiedzi, chociaż czasami w jego materiałach są też takie kompletne "wholesome" odpowiedzi.

Jaok też jest bucem i jest ostro pasywno-agresywny, więc ludzie go nie lubią.

Co nie znaczy, że nie ma zjebów na manifach, bo też mi się nóż otwiera w kieszeni jak widzę np. lewaka-bonzo, lub tego gościa, co chciał bić Jaoka, lub stałą ekipę "ochrony" antify.
@tell_me_more Społeczność jest tak widziana jak jej najgorsza część. Jeżeli osoby zachowujące się tak jak na urywkach u pyty nie są wykluczane z społeczności lewicowej to ich zachowanie jest chyba akceptowane? Tak samo z prawicowcami jeżeli agresorów z ONR akceptują. Akcje z onr też były na Pyta gdzie gość groził że nie chcą go drugi raz spotkać. Takie zachowania trzeba potępiać a osobników wykluczać taka opinia moja
@StvStv: Jaok jest prawakiem, jasno się deklaruje, pracuje w TVP. Jeśli spodziewasz się obiektywizmu, to się go nie doczekasz.

Tak samo z prawicowcami jeżeli agresorów z ONR akceptują.


Brutalność lewaków polega na agresji słownej. Brutalność prawaków polega na obrzucaniu tłumu petardami i kostką brukową (patrz Marsz Równości w Lublinie).

Albo pobiciu demonstrantów z KOD w Radomiu.

No ale tego Pyta nie pokaże, więc wykop może sobie tkwić w swojej bańce informacyjnej.
@Ukochany Po każdej stronie są oszołomy. Jaok wybiera po prostu najbardziej "soczyste" kawałki i tylko takie przedstawia. Poza tym jak ktoś wyżej napisał jest bardzo pasywno - agresywny i celowo prowokuje. A, że tam są zwyczajni ludzie, a nie wytrawni politycy, to często dają się sprowokować i tak to wygląda.
@tell_me_more Ale agresję ze strony ONR też pokazywał więc nie ma 100% stronniczości. Poza tym był też inny dziennikarz na filmie pyty również wykluczony za zadawanie pytań. A agresja niby "slowna" lewej strony to tez naruszanie nietykalności cielesnej widać było przepychanie itp. podobnie na marszu niepodległości było. Jeżeli ktoś nie jest w stanie prezentować swoich poglądów w cywilizowany sposób to niech w cale tego nie robi.