Wpis z mikrobloga

Mam cerę tłustą. Ostatnio dzieje mi się coś na lewej powiece. Jest różowo czerwone, suche. Może ktoś miał coś podobnego i wie jak z tym zawalczyć. Wszelkie kremy/ bepanthen/ wazelina nie dały rady. Rok temu miałam coś takiego ale zeszło (tak przynajmniej myślę) po stosowaniu kremu pod oczy za 70 zł a nie stać mnie na kupno tak drogaśnego raz jeszcze żeby zobaczyć czy teoria się sprawdzi. Planuję udać się do dermatologa ale chciałam zapytać czy wiecie od czego i co to może być? Za wszelkie pomocne komentarze będę wdzięczna. #dermatologia #pomocy #kiciochpyta ()
buraczanykisiel - Mam cerę tłustą. Ostatnio dzieje mi się coś na lewej powiece. Jest ...

źródło: comment_3X0EBcke3EGKjE63NvNZychhGN6ge0rJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@buraczanykisiel miałam taki sam problem tylko dużo więcej czerwonego i suchego, plus zaczerwienione spojówki.

Nie dało się tego niczym ogarnąć, tak jak u Ciebie.

Olałam wizytę u dermatologa bo z nimi jak ze znachorami i poszłam prosto do okulisty, pani przebadała oko, przepisała 2 maści i problem zniknął po 3 dniach XD

Okazało się że egzema była u mnie spowodowana tuszem do rzęs, nigdy wcześniej mnie nie uczulił żaden kosmetyk a tu
  • Odpowiedz