Wpis z mikrobloga

ja wiem że wystarczy lewacy tak myślą, ale nie wszyscy mają jaja by to powiedzieć wprost


@Grzolsat: ahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha xD
#!$%@? co za logika
ziomek, ty chyba nie byłeś nigdy ten najsprytniejszy w ekipie, co? xDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@neib1 Przecież to prawda. Każdy lewak ma tak wyprany mózg żeby czuł wstręt do swojej własnej rasy aby SJW i feministki zrobiły massowy mord białej rasy aby mogły do końca świata ruchać się z murzynami i arabami. Ciebie to też spotka.
  • Odpowiedz
@wasted: Ale wszyscy tak myślą. Tylko mało lewaków to powie otwarcie. Ale to się już powoli zmienia. Coraz więcej lewaków mówi wprost to co myśli, czyli że biali ludzie są zagrożeniem dla świata i trzeba się ich pozbyć. Oczywiście dla lewaków będzie to "dyskryminacja pozytywna" albo "pozytywny mord", ale gdyby chodziło o mniejszość to już nie. Taka fajna ta wasza tolerancja...
  • Odpowiedz
@xeerxees: jak islamista popełni atak to tez jest potępiany przez muzułmanów (może poza radykałami), zreszta ten argument z tweetami jest inwalida bo „biali” tez tak piszą (np. 4chan itp.)
  • Odpowiedz
@Hound: @Grzolsat:

Zamach w Nowej Zelandii robi biały.
Wszyscy lewacy: biali są źli, white supremacy, kill all whites!!!!!!!1!1!!1!11!
Wszyscy prawacy: biali są biedni, poszkodowani, to zrozumiałe, że zrobił to co zrobił

Zamach w Holandii robi turek.
Wszyscy lewacy: ...
Wszyscy prawacy: ciapaci są źli, white genocide, kill all muslims!!!!!!!1!1!!1!11!

Taki obraz Wasz
  • Odpowiedz
@Grzolsat: @Hound: @liberalnysernik: W tych potyczkach i lewica i prawica są siebie warci i pokazują mniej więcej podobny poziom umysłowy - niedorozwiniętej ameby.
Ale cieszy mnie, że może przez takie absurdalne sytuacje przynajmniej w którymś z mózgów zaiskrzy i zacznie myśleć samodzielnie.
  • Odpowiedz