Wpis z mikrobloga

Deklaruje daleko posuniętą tolerancję i sprzeciw wobec rasizmu, nazizmu i szerzenia nietolerancji wobec ludzi o innej religii, odmiennym pochodzeniu czy narodowości.


@WujaAndzej: d--a, nie rodzimowierstwo. Już widzę murzyna który czuje się Polakiem i utożsamia się z wierzeniami Słowian. No bądźmy poważni...
  • Odpowiedz
@AgresywnyKardiolog: generalnie jestem "żadnowiercą". Jednak jestem mocno słowiański i utożsamiam się z historią słowian. Co do zasady jest to mocno rasistowskie, bo jakie kurcze ma być?! Rozumiem, że w przeciwnym razie Rodzimowierców by roznieśli jako jakąś organizację nacjonalistyczną (a to brzmi bardzo źle w obecnych czasach). No ale jak to ma nie być nacjonalistyczne?! To musi być nacjonalistyczne, w przeciwnym razie nie ma sensu. Słowianie mieli swoich bogów, murzyńskie plemiona
  • Odpowiedz
@defoxe: Ja tylko nie rozumiem rodzimowierców, którzy twierdzą, że Kościół nie ma z Polską nic wspólnego. Przecież to ponad tysiąc lat historii i czy tego chcecie czy nie spory kawałek polskich dziejów
  • Odpowiedz
Przestań tu ironicznie postować #ezoteryczneswiry i #turboslowianie się pod rodzimowierstwo podszywających!


@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala: Tę stronę to akurat poznałem dzięki jednej z tych postaci, które zainspirowały OPa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A KRK ma akurat przez inkulturację 'coś' z Polską wspólnego...

...ale z Czechami, Słowacją, Węgrami, Niemcami i innymi krajami europejskimi - również! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście, przecież ja
  • Odpowiedz