Wpis z mikrobloga

@miecz_przeznaczenia: Przepraszam za słownik w telefonie. Użyłem słówka, które w dziedzinie motoryzacji jest częściej używane, niż "do jazdy na co dzień", więc nie wiem o co się bulgotasz. Jak widać tylko Ty masz z tym problem. ¯\_(ツ)_/¯
@CzeXD: z moim budżetem to max Y60, a chciałem coś co wygląda mniej surowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak najbardziej brałem pod uwagę, ale jako auto rodzinne Jeep wygrał nieznacznie z Pajero. No i w Jeepie nie ma pełnej ramy - nie ma co zgnić. A i silnik raczej nie wybuchnie ( )
@rolfik_r1: zrób 4,5 cala lift, na long armach, sprezyny twarde i amory gazowe bilsteina. Drogo ale auto bedzie sie lepiej prowadzic. nie rob tego błedu co ja czyli bieda liftów bo potem i tak musiałem zapłacic za dobry lift i oddrutowanie pipka :)

poszukac przedniego mostu z qudra drive zeby miec vari locki - oj duzo to daje w błocie

generalnie znam ten model jak własną kieszen wiec jakbys miał jakies
@Trollsky: jak prowadził się na czarnym na 4”? Co do blokad - na dłuższych trasach zaczynam słyszeć buczenie tylnego mostu - może faktycznie zamiast naprawiać to wymienię na quadra drive. Chociaż tak naprawdę myślałem o „prawdziwej” blokadzie. Wystarczy wymiana samego mostu, czy on jest jakoś sterowany z zewnątrz? Jak na razie to szukam informacji gdzie mogę pojeździć, bo ni cholery nie mam żadnych tras blisko mnie, a nielegalnie rozjeżdżać lasy tez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rolfik_r1: nie rób lifta 2 cale, będziesz żałował. przy tych cenach gratów idź raczej w 4-6, da się tym normalnie jeździć a i w terenie coś podziałaś jak zechcesz.