Wpis z mikrobloga

@Odpaleniec: 19500
@exyvL: szczerze to jedynym problemem jest spalanie. Cała reszta jak w normalnym aucie, łącznie z OC
@Odpaleniec: quadra trac 2, nie znalazłem w moim budżecie dobrego quadra drive. Jak będzie za mało to dołożę blokadę na tył
@MaciejFranciszek: LPG, w Polsce prawie nie da się znaleźć bez. A i w Niemczech połowa w LPG lata
@MercedesBenizPolska: domyślam się, dzisiaj uszczelniałem już reduktor, bo trochę się
@rolfik_r1 Dobre opony, nie chińskie, przynajmniej 700-1000 zł za kapcia. Do tego te Cherokee mają słabe zawieszenie, które samo pada. Snorkla można samemu założyć, jak masz narzędzia. Wyciągarka też swoje kosztuje, chyba, że założysz taką która Cię nie wyciągnie. Ten to jeszcze oklejony dlatego tak wygląda. Poza tym, trzeba pamiętać, że w terenie na wszystkich napędach on pali tyle ile ma w zbiorniku.
@Kaczuszkaa: BFG KO2 planuję. Zawias jest tani. Wyciągarka trochę pociągnie z kieszeni, ale cały czas zastanawiam się czy warto - nie planuję go topić po klamki. A raptora podobno można wałkiem nałożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze spalaniem się liczę - świadomie kupiłem V8. A natknąłem się na ogłoszenie, w którym było napisane:

Samochód posiadam 3 miesiące. Sprzedaję, bo za dużo pali
@rolfik_r1 Spoko, opony w miarę, na asfalcie nie będzie za głośno, a w terenie jako tako :p. Powiem, Ci, że z wyciągarka się człowiek pewniej czuje, i sam może pojechać bez stresu. Nie miałem wyciągarki i się utopiłem, słaba sprawa ;p. Koszty tego wszystkiego są spore, najgorzej jak się napędy, reduktory czy cokolwiek takiego popsuje, ceny napraw zabijają, plus jest problem, żeby znaleźć ludzi, którzy się na tym znają. Większość warsztatów 4x4
@Kaczuszkaa: chcę auto, które właśnie pojedzie jako tako w terenie i nienajgorzej na czarnym. Co do napędów - tylny most powoli będę miał do regeneracji - okolice 1500zł. Reduktor w WJ podobno jest pancerny, a nawet jeśli nie to zestaw naprawczy to 1000-3000zł. Szczerze to ceny nie zabijają. Minęły czasy, gdzie samochód naprawiło się za 200zł. Za głupiego daily - Citroen C4 potrafię przy serwisie zostawić 2k. Zobaczymy jak wyjdzie w