Wpis z mikrobloga

Kurcze a tak dobrze ten program się zapowiadał. Wiecie, zapraszamy zwykłych szarych ludzi którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i z początku tak było ale ostatnio te tematy typowo kontrowersyjne pod wyświetlenia jak ksiądz czy imigrant, wyszło na jaw że niektóre historię wyssane z palca(jak z handlarzem samochodowym czy hakerem) tak teraz zaprasza do siebie jakieś atencjuszki z youtuba jakby nie można było kogoś normalnego zwykłego szarego tym bardziej że problemy depresyjne dotykają większości z nas więc wolałbym żeby podeszli do tego w 100% poważnie.

#7metrowpodziemia #przemyslenia #rozkminy #oswiadczenie #oswiadczen
korporacion - Kurcze a tak dobrze ten program się zapowiadał. Wiecie, zapraszamy zwyk...
  • 5
@korporacion:
#!$%@? wie ile tych wywiadów tak naprawdę było ustawionych, co chwila jakiś bullshit jak: ofiara pedofila, diller, narkomanka, aseksualizm etc, chyba jedyny wywiad co do którego rzetelności można być pewnym, to ten z facetem mierzącym 128cm. ¯\_(ツ)_/¯
Już dawno poleciał unsub, Gębura powinien zostać w TVN'ie, zamiast takie pierdoły pociskać.
@korporacion:
20m2 raczej od początku było kreowane pod politykę (kampania prezydencka, wcześniejsze powiązania z PO), ale początek faktycznie był przyjemny.

a szkoda bo nie ma konkurencji.

Dokładnie, okropnie się zawiodłem, uwielbiałem ten kanał, mam nadzieję, że z biegiem czasu wszyscy zrozumieją jakim gównem są karmieni, a sam Gębura zostanie "persona non grata" polskiego internetu.
@korporacion: Uważam ze jego wywiady stały się ostatnimi czasy straszliwie nudne zapraszach jakiś nieciekawych gości . Wcześniej początki były spoko dziewczyna z showup. były ksiądz , prostytutka , gangster , domina,diler itd itd . Oglądałem to bo zapraszał kontrowersyjnych czasem mocno pokręconych ludzi . A teraz jacyś youtuberzy , to kurator sądowy nuda trochę . Tak jak mówią pogadał by z egzorcysta były jakieś dziwne historie , pogadał by niewiem złowcami