Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy wiemy, 31 grudnia 1999 Polsat wyemitował słynny odcinek sylwestrowy Świata wg Kiepskich "Wielki Bal" gdzie doszło do crossoveru pomiędzy Miodowymi Latami, Kiepskimi i Graczykami.

Okazuje się jednak, że 2 godziny wcześniej Polsat wyemitował sylwestrowy odcinek Miodowych Lat gdzie chyba też doszło do crossoveru (sądząc po obsadzie). Na pewno nie jest to "Wielki Bal" bo nazwiska się różnią (u Kiepskich nie było np. Radosława Pazury). Fronczewski i Kownacka sugerują też, że doszło do crossoveru z Rodziną Zastępczą.

Szukałem wszędzie ale nie mogę tego odcinka znaleźć. Jeśli ktoś posiada ten odcinek na VHSie to niech wrzuci na youtube

#seriale #ciekawostki #miodowelata #miodowefilmy #polsat
AurenaZPolski - Jak wszyscy wiemy, 31 grudnia 1999 Polsat wyemitował słynny odcinek s...

źródło: comment_YtHoCGfrJjLnDEdxdHn1g88wV9b4uS5v.jpg

Pobierz
  • 29
@AurenaZPolski: tez posprawdzałem i rzeczywiscie nawet pobrać się tego nie da znikąd..
@grastanislaw: tez nad tym myślałem, bo innej możliwości nie ma chyba xD pozatym gdzies na necie jest "odcinek" Kiepskich gdzie aktorzy z seriali polsatu sie spotykaja i skladają sobie zyczenia świąteczne i w sumie tyle. Nie zdziwiłbym sie gdyby to było cos takiego. Ale cos mi swita ze widziałem jak do karola przychodzi czarek z kasią z 13
Jedyne co było to kiepscy, którzy ogladali miodowe lata w sylwestra, zaczeli gadac z TV i wciagneli potem norka i karola przez ekran na chate, bo u nich mial być z gości tylko Boczek, wiec nudy xD odcinek byl godzinny od 23 30, potem wybila 12 wiec juz ciagu dalszego nie pamiętam, bo fajerwerki itp za oknem ciekawsze byly. Miałam z 12-13 lat, wydaje mi się ze powtorki byly w pozniejszych latach