Wpis z mikrobloga

piętnaście dni wolny od nikotyny. zgodne z ulotką powinienem dziś zjeść chyba 6 miligramów cytyzyny, ale nie czuję potrzeby, stopniowo redukowałem dawki. nie mam głodu, nie ciągnie mnie. przeszedłem nawet próbę ogniową, kiedy #!$%@? się fest na imprezie, gdzie każdy wokół palił, a ja twardo niet

pewnie jeszcze bardzo długo będę musiał się pilnować, bo nałóg jest na zawsze, ale póki co kuracja jest szokująco owocna. polecam tabex czy też desmoksan każdemu, który chce przestać. rezultat przeszedł moje oczekiwania.

no. to ten

#narkotykizawszespoko
  • 48
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Mi na jakis czas bupropion pomógł dość mocno jeśli chodzi o papieroski chociaż potem przyszedł #!$%@? okres i nałogł znowu wrócił, więc chyba nigdy sie z tego syfu nie wyciągne( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: ale co juz kombinujesz i swoje metody zaczynasz stosowac. Jedz z kuracja zgodnie z instrukcja.

Przeciez sam nie dales rady a dalej probujesz kombionowac. Ja tam rzucilem 2 razy juz z cytyzyna i juz rok leci odkad nie pale drugi raz. nawet mi sie juz nie chce.

Raz sie znow wciagnalem, przeczekalem 3 meisiace i znow kuracja i od tamtej pory juz jest spokoj.

Nie kombinuj i nie dyskutuj ze
  • Odpowiedz