Wpis z mikrobloga

Młodsza 30 latka, niż 20 latka?!

W przerwie w pracy, szybka dygresja do której doszłam wczoraj. Możecie się ze mną zgodzić, lub też NIE, ale wczoraj, gdy po raz kolejny nie chciało mi się przed wyjściem pomalować, pomyślałam:

JESTEM STARA... (ʘʘ)

I gdy zastanawiałam się nad tym bardziej, dotarło do mnie, że moje znajome około 30+ wyglądają MŁODZIEJ niż dwudziestolatki. O.o

Jest to właściwie logiczne, bo w wieku 20 lat dziewczyna, chcąc być 'poważniej' traktowana, często 'postarza' się na siłę. Trzydziestolatka nie tylko nie ma często czasu, by się przesadnie malować, ale używa już mniej krzykliwych kolorów i wie, co do niej pasuje...

Tak więc często widząc trzydziestolatki pomyślcie, że są młodsze, niż dwudziestolatki... a może tylko ja mam takie doświadczenia... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgadzacie się?

#doroslosc #makeup #makijaz #wiekismieszne #polska #ciekawostki
NCSE2019 - Młodsza 30 latka, niż 20 latka?!

W przerwie w pracy, szybka dygresja do...

źródło: comment_DPueEXjt2eMvCdRF86LDCQBUp0KMdJ2p.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@NCSE2019: ja tam się tapetuję codziennie a mimo tego nikt nie daje mi tyle ile rzeczywiście mam. Odmładzają mnie o minimum 5 lat, czasem i o 10.
Czy spotykam dziewczyny którym na oko daję więcej niż mam ja, a okazuje się że są młodsze? Codziennie ;) i nie zawsze to wynika z makijażu.
Najlepsze perełki są w kuchennych rewolucjach (nie wiem czemu akurat tam), pokazują parkę która dla mnie bez złośliwości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NCSE2019: ja ty masz takie rozkminy w pracy, to znaczy że nie chodzisz do prawdziwej pracy tylko coś mega ściemniasz i udajesz że pracujesz - weź się za robotę, to i przestaniesz myśleć o pierdołach
  • Odpowiedz
@keramzyto_beton: Czytaj proszę ze zrozumieniem. Napisałam WCZORAJ, a wczoraj była NIEDZIELA. A teraz spisuję na szybko kika zdań podczas swojej przerwy.
Więc o moją pracę się nie martw, mam jej pod dostatkiem. A skoro to czytasz, idąc Twoim tokiem rozumowania, nie masz pracy i siedzisz na wykopie...czego, w przeciwieństwie do Ciebie, tobie nie imputuję. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@nama: Połowy nie zrozumiałam, wybacz, nie orientuje sie w Kuchennych Rewolucjach.
I bynajmniej nie mówię, że KAŻDY makijaż jest zły, ale wiele dziewczyn niepotrzebnie się nim postarza. Nie myśl, że się licytuję, ale skoro opisałaś swój przypadek, opiszę swój.
Za 'makijaż' całe życie służą mi 2 kreski na oczach i mimo że dobiegam 30 ludzie dają mi nax 18 lat. Może to pójście w drugą stronę, ale mam też sporo koleżanek,
  • Odpowiedz
@NCSE2019: to była luźna anegdotka z kuchennymi rewolucjami ()

jedne makijaż postarza, inne nie. Jedni wyglądają staro inni młodo. Ot tajemnica życia i genetyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Redesekrator: Wiek, jako metryka, a śmieszne, ponieważ to lekki paradoks, że 20 latki wyglądają starzej, niż 30-latki.
Też miałam pewne opory przed dodaniem tego tagu, ale jeśli szło o wiek jednostki, to było najbliższe prawdy...jakkolwiek, przyznaję, naciągane...
  • Odpowiedz
@KaskadaRezonansowa: Tak samo mogłabym rzec, że ktoś tu jest samotnym mizoginem. Wybacz, ale dorośli używają liter w słowach, nie cyfr. #!$%@?ąc od tego, że nadrabianie własnych kompleksów poprzez próbę deprecjonowania innych, wskazuje na problemy nie tylko z samooceną, ale i IQ.
Dorośnij. Jeśli nie metrykalnie, to mentalnie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz