Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś nowego kompakta lub kompaktopodobnego do 60k.
Widziałem, że Aurisa w biedawersji 1.33 99KM można kupić za 55900 z wyprzedaży. Z drugiej strony Skoda Rapid za 62k w duuużo lepszym wyposażeniu. Tylko ten silnik 1.0 TSI 110 KM w Rapidzie... Co byście brali? Macie jakieś doświadczenia z tymi autami?
#skoda #rapid #auris #toyota #kupautozmikro #samochody #motoryzacja
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasiek2: no w rapidzie mnie najbardziej odrzuca, że to...Skoda. Ale dzisiaj widziałem takiego hatchbacka z przedłużoną tylną szybą bagażnika na ulicy i naprawdę fajnie to wyglada.
  • Odpowiedz
@visca: hahaha xD jak ktoś może samego siebie ukarać takim rakiem jak Auris czy Rapid? XD kup w tej cenie coś rocznego. Choćby Astrę lub Golfa. To już jest mega przepaść w stosunku do tych dwóch osrańców.
  • Odpowiedz
@visca: Auris został stworzony przez kogoś kto nienawidzi samochodów, każda chwila w nim spędzona jest męką. Porównując te dwa modele to trochę korzystniej Skoda, bo model będzie schodzić i można pewnie jakąś fajną ofertę wyrwać.

Tak jak wyżej ktoś wspomniał - lepiej kupić coś nie-budżetowego, nawet jakby miał to być totalny golas. 308 przy tych dwóch kartonowych samochodach wygląda jak premium.
  • Odpowiedz
@visca: szukałbym mniejszego przebiegu i młodszego rocznika. Nawet jeśli miałby lekko przekroczyć budżet, bo to nieznacznie tylko przekłada się na ratę. Masz tego multum do wyboru. Aaa, zobacz jeszcze jakie są fajne Kię Optima po 75-80k z przebiegami do 50kkm. To jest w ogóle inny wymiar samochodu przy Aurisie.
  • Odpowiedz