Wpis z mikrobloga

Wczoraj było głośno o TVP i sondzie którą skasowali bo wyniki nie pasowały im do wyznawanego światopoglądu. TVP twierdzi że sonda została zmanipulowana. Co ciekawe półtora roku temu nie mieli problemu żeby w głównym wydaniu Wiadomości, powołać się na zmanipulowaną sondę, być może dlatego że była zmanipulowana w ten odpowiedni sposób. Po lewej stronie: kadr z Wiadomości TVP i sonda ze szwedzkiego portalu internetowego, po prawej stronie: prośba o głosowanie na konkretną opcję, na polskim fanpejdżu "Polska chce wyjść z UE".
Postawę Wiadomości skrytykował wtedy nawet właściciel szwedzkiego portalu na którym sonda się ukazała, ale jak już wcześniej wspomniałem, według TVP wszystko było ok.

#neuropa #bekazprawakow #polska #tysiacurojenniezaleznychmediow #oswiadczenie #lgbt #teczowepaski
saakaszi - Wczoraj było głośno o TVP i sondzie którą skasowali bo wyniki nie pasowały...

źródło: comment_n7tJ8dsmqLyKlFx5pVojpkgUQUTTElVC.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@saakaszi: oj no, znowu wszystko zepsułeś ty lewagu gópi, jak moszna nie wieżyć najlepiej telewizji świata?
Daj spokój, obejrzałem wiadomości w sobotę po dłuższej przerwie (w domu nie mam tv i bardo dobrze mi z tym), kilka razy mnie złapał taki rechot, że byłem pewien, że to troll. Smutne jest to, że w Polsce tylu dzbanów w to wierzy.