Wpis z mikrobloga

@wrnina: lepsza taka ze zdjęcia (zawsze można dokarmić) niż taka, że zanim się dokopiesz przez zwały tłuszczu do narządów rozrodczych, to już nie masz siły na nic więcej.
@Antorus: oczywiście że kupi. Ja mam 70e wiec jeszcze mniejszy obwód niż Twoja i w stanikowych sklepach spokojnie można kupić biustonosz za około 130-150 zł, ale trzeba chcieć poszukać najpierw ;)
Czekam na obrazki typu "Jeśli nie masz 45cm obwodu w bicku to nie nazywaj siebie mężczyzną!"
"Jeśli nie masz 20cm długiego przyrodzenia nie nazywaj siebie mężczyzną!"
"Jeśli nie wyciskasz 150kg na klatę nie nazywaj siebie mężczyzną!"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nieskonczonosc: najśmieszniejsze w tym wszystkim jest ro, że ostatecznie i tak mężczyzn najbardziej jednak powinna interesować ta #!$%@? miseczka, bo najwięcej mówi o tym, jak prezentują się cycki.

@ all: Mam wrażenie, że na wykopie zapanowała jakaś nową tradycja - przecież teraz to chyba wystarczy napisać "cy..." i od razu jak Filip z konopi wyskakuje jakiś spermochlip i tłumaczy wszystkim czym właściwie jest ta słynna miseczka i że nie, nie, nie,
@Niggalke:

w telegraficznym skrócie miseczka stanika to nic innego jak obwód cycków


Halo, halo, czemu przyjmujesz pozycje eksperta jak sam nie masz pojęcia o czym mówisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

co z tego, że laska będzie miała obwód cycków, który określa miseczkę C, jeśli pod cyckami będzie miała praktyczne tyle samo?

Nie, to tak nie działa. Obwód cycków nie określa miseczki. Jeśli ma obwód cycków praktycznie taki