Wpis z mikrobloga

@export: Montaż o ile dopilnujesz to może zrobić ci każdy gorzej bym się bał o dóbr części przez gazownika bo wiem po sobie ze są majstry którzy dobiorą z dupy same podzespoły a potem dziwią się ze gaz rozłącza powyżej 4k obrotów.
  • Odpowiedz
@Asher1337: chce zrobic tip top a nie u jakiegoś partacza, bo potem po partaczu pół roku użerania się i tak robote skonczy fachowiec i wyjdzie 2 razy drożej
  • Odpowiedz
@export: Jak zakładałem gaz do swojego w zeszłym roku to czekałem ponad 2 miesiące (maj- lipiec) w warsztatowni, od wyjazdu z montażu sam wymieniam sobie filtry co 10k i póki co po 50kkm nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
@export

Ja w listopadzie 2016r założyłem gaz tutaj:

Mechanika Samochodowa, Montaż Instalacji Gazowych - Borzęcki Jacek
1 Maja 36, 21-100 Lubartów
661 367 995
https://maps.app.goo.gl/3Xf8e

Do tej pory nie zauważyłem żadnych problemów, jeżdżę regularnie na przeglądy i wymianę filtrów.
Bardzo zachęcam, żebyś zadzwonił i się zorientował jak u niego z terminami.
Może nie odebrać od razu, bo za każdym razem jak byłem u niego, to jest spory ruch, a ma tam tylko
PanDanda - @export

Ja w listopadzie 2016r założyłem gaz tutaj:

Mechanika Samochodow...

źródło: comment_BCTjNK9NpR03yDlckxHsYm4p16I6iBxB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@export: ten Rogowski podobno ostro się ceni i ma strasznie długie terminy. Ojciec w CRV zakładał tutaj https://bit.ly/2JiT5SE . Ja w 1.8T i znajomy w Outlanderze zakładaliśmy w Auto Gaz Serwis Jerzy Lipiec. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. I z ceny i z instalacji.
  • Odpowiedz
@export: ja dałem 2200. Ojciec coś więcej bo tam musi być jakaś specjalna instalacja, a u mnie to bardzo popularny, zwykły silnik. Znajomy CHYBA też coś trochę ponad 2k. Wszyscy wlew pod klapką. Ten Jerzy Lipiec ma raczej krótkie terminy i szybko robi. Ten w Lublinie to nie wiem jak teraz bo to już dawno temu było robione.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: 2900 warsztatownia i kwiecień, Rogowski to odleciał i krzyknął 3800, inni ~2300-2500. Zdecydowałem się na PGKIM w lecznej 2400, ale konkret gościu opowiedział co i jak + wujek mega zadowolony z instalacji
  • Odpowiedz