Wpis z mikrobloga

Grają mirki w to może? Zacząłem wczoraj tak dla zabicia czasu, luźna gierka, sporo się dzieje od samego początku, taki typowy klon wowa xD na razie spoko się klika, mam czas żeby grindować na wyższych levelach wiec sie tego nie obawiam. P2W tez mi nie straszne, bo nie zarabiam jakos slabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#royalquest #gry #mmorpg
  • 6
  • Odpowiedz
@PanNorek: @anemiczna_: nie doszedłem chyba jeszcze do tego momentu, gdzie te płatne rzeczy cokolwiek znaczą dla postaci, wiec nie wiem.
Patrzyłem na ceny i co jest do kupienia w tych sklepach, to 9 sztuk tej waluty kosztuje 1 zł, za 10 zł jest 90 tego, za 50 zł 500 i mozna za to sporo nakupic drobnicy. Dla testu kupiłem za dyszke żeby otworzyć jakas skrzynke na mapie i wypadło mi z tego w #!$%@? golda (miałem 27k, a wypadło prawie 50k z tej skrzynki) i jakieś dobre potki ale na sporo wyższy level, a to była najslabsza skrzynka (pojawiaja sie losowo w lokacjach).

Tak to wszystko chyba da sie za darmo ogarnąć, tę walutę premium też w sklepikach można sprzedawać, ale w markecie wiecznie widzę 0, jakby nikt nie sprzedawał, więc nawet nie wiem jaki jest przelicznik.

Imo p2w takie normalne, typowe
  • Odpowiedz
@PanNorek: sprawdziłem cenę tej waluty premium, 1 sztuka to 35k-40k golda, więc wydanie złotówki irl równa sie z wydaniem ~350k-400k w grze. Pewnie na wiekszych levelach da sie taki hajs zrobic szybko wiec pewnie te itemy premium tak nie bolą wtedy :D
  • Odpowiedz