Wpis z mikrobloga

Jestem nowym #rozowympaskiem haha. I w sumie mam pytanie do #niebieskichpaskow. Jestem pod dość burzliwym rozstaniu, no i ogólnie stałam się bardziej sukowata, bo trafiłam na typowego palanta. Mam problem z zaangażowaniem, bo obawiam się, ze znów skończy się tak samo. No ale wracając, wkoncu ktoś mi się spodobał. Ale zaś boje się pokazać, ze mi zależy. Tym bardziej, ze mieliśmy się spotkać, rzucił propozycje, a dzień wcześniej poinformował, ze idzie na domówkę... olać, udawać, ze nic się nie stało czy wyjść z inicjatywa? A podobno to laski są trudne XD
#feelsy
#forum
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@marchewkaewka Umów się z nim, ale nie wyjawiaj sekretu. :D Po prostu wyciąganie z domu to dość dobra technika. Z czasem można pokusić się o wychodzenie dalej spoza sfery spotkania się
  • Odpowiedz
@baku112: była cisza, nagle tylko informacja, jutro idę na domówkę. Totalnie zgłupiałam, bo chciałam napisać, ze miałeś się widzieć ze mną, ale bałam się, ze wyjdę na jakaś napalona. Wiec życzyłam dobrej zabawy haha
  • Odpowiedz
@marchewkaewka: właśnie nie, póki co cisza. Z tego co wiem to bardziej „męskie” wyjście.. tylko zastanawiam się czy to może nie moja wina, bo może powinnam się odezwać czy unieść się honorem i podziękować za znajomość
  • Odpowiedz