Wpis z mikrobloga

Dziś jest 17 marca, a więc za miesiąc moje 23 urodziny. 23 lata nudnego życia odludka. Nic w życiu nie osiągnąłem, nic nie zwiedziłem, marzeń żadnych nie spełniłem, bo nigdy ich nawet nie miałem. Ale jak taka osoba jak ja może coś osiągnąć w życiu, skoro nawet podstawowe czynności związane z naturą człowieka typu wsadzenie zwisającego fiflaka w kobiecą szparę mnie przerastają? Gdyby życie byłoby grą, to najchętniej wczytałbym zapis sprzed 10 lat. Wtedy nie było jeszcze źle, choć zaczynały się ujawniać przesłanki nadchodzącej katastrofy jaką jest moje obecne życie, o ile życiem to można nazwać.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
Pobierz RobieZdrowaZupke - Dziś jest 17 marca, a więc za miesiąc moje 23 urodziny. 23 lata nu...
źródło: comment_EWjNBppmaLuXKJw2EuphnVp5judNq9qR.jpg
  • 8
Gdyby życie byłoby grą, to najchętniej wczytałbym zapis sprzed 10 la


@RobieZdrowaZupke: Ło panie, dawaj sejwa sprzed 10 lat. Była wujnia jak wuj, ale i perspektywy fajowe. System nie wytrzymał i zrobił crash. Świat się skończył w 2009.

W życiu nie cofnąłbym się natomiast do wieku 13 lat. Ostatni buszmen w zaplutej wiosze, żyjący w pierwotnych warunkach, na widok których przeraziłby się współczesny Mołdawianin czy Ukrainiec oraz zasłużenie pogardzany przez resztę
@RobieZdrowaZupke: Janusz Pawlacz, lat 50, debil i przede wszystkim leń! W dzisiejszych czasach, kiedy urzędy pracy wręcz proszą się aby móc komuś zrobić prawo jazdy na ciężarówki za darmo, w czasach kiedy pracodawca z otwartymi rękami przyjmie każdą ilość kierowców (nieba uchyli i godnie zapłaci - 4400 netto, 8 - 10 h lokal Górny Śląsk, 5 - 6 punktów, średnia roczna ok.300km dzień, codziennie w domu,weekend wolny a na międzynarodówce 8k