Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mescuda: aha czyli nie może już być miłości dla muzułmanów bo jeden się wysadził na jej koncercie? Oraz nie można #!$%@?ć białej supermacji bo tak po prostu?
  • Odpowiedz
@drippinsauce: #!$%@? takie glupoty, ze masakra XD w jaki sposob sie na nim wybila? gdyby nie ona to wiekszosc ludzi dalej nie wiedzialaby o istnieniu Maca. a to, ze nadal go kocha to tez nic nadzwyczajnego, ale ty pewnie nigdy nie byles w zwiazku wiec nie pojmujesz takich rzeczy
  • Odpowiedz
@julcz gdzie napisałem że ona się na nim wybiła, pokaż mi cytat. Ona fejm większy miała niż on przecież. No tak bo jak się kogoś kocha to się go zostawia dla innego i się z nim zarecza, aby potem po śmierci #!$%@?ć że się go jednak kochało i zrywa się zaręczyny z obecnym partnerem XD, ma to sens
  • Odpowiedz
  • 34
@drippinsauce Ale #!$%@?. To, że umarł to była wyłącznie jego wina. Ona starała się mu pomóc i z tego wyciągnąć, ale nie dało rady, więc opuściła toksyczny związek. Gość był ćpunem i sam zgotował sobie taki los. Nie ma w tym ani trochę jej winy.
  • Odpowiedz
@julcz: ej, ale wiesz, że ona o tym wiedziała jak się z nim wiązała? ( Że ćpa, każdy wiedział jak słuchał trochę Maca) Nikt jej nie kazał z nim być, ale potem oczywiście trzeba złamać serce i usprawiedliwić to "narkotykami"
  • Odpowiedz
@julcz nie o to tu chodzi moja droga. Zerwała z nim, spoko. Tylko nie kumam po #!$%@? ten cyrk pod publiczkę po jego śmierci, gadanie że jednak go się kochało i zrywanie z obecnym facetem, to żenada. Ty jeszcze tego bronisz pisząc, że można kogoś kochać mimo iż się jest z kimś innym i co najlepsze zaręcza się z tą osobą, więc to nie chwilowe. No, a wcześniej się daje wywiad
  • Odpowiedz
@julcz wskaż mi cytat o który cię wyżej prosiłem : ) serio znasz fakty? Nikt ich nie zna, nawet ja, tak pisze domysły przecież wyżej napisałem że to moje zdanie koleżanko
  • Odpowiedz
@julcz jestem na tel, nie znajdę ci teraz wywiadów, poszukaj sobie jak nazywała go toksycznym gościem który potrzebuje niańki i która ona nie będzie, jak gadała, że pije i ćpa, co było wiadome ale nikt o tym nie psial. Mogła to zostawić dla siebie, rozstać się i tyle.
  • Odpowiedz