Wpis z mikrobloga

Bartek 28 Katowice

Zgłoszenie nr 477 z dnia 2019-03-16 19:32:08

Imię: Bartek
Wiek: 28
Miejscowość: Katowice
Kim jestem?
Cynik, czasami gadatliwy, inżynier z papierkiem, trochę podrózuje, troche się #!$%@?, głównie wymyślam sposoby żeby się nie nudzić. Czasami potrafie odje*bać srogą maniane, ale generalnie jestem do rany przyłóż :D Mieszkam sam jakby to coś miało zmienić.

Wygląd
180, 101, brunet, piwne oczy, 4 lata siłowni 3 lata temu, okularki, broda, krótkie włosy.

Zainteresowania
Motocykle, samochody, broń, nietuzinkowe zajęcia :P

Czego oczekuję?
Blondyka, brunetka, ruda to tylko kolor włosów byle były długie. Posłuszeństwo zawsze na propsie, ładna z twarzy i inteligentna, (chce miec mądre, ładne dzieci, kiedyś...) nie za gruba, nie za chuda :) 17 < wiek < 32

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Poranny seks, śniadanie podane do łóżka potem wspólny prysznic i jedziemy na wycieczkę do wyboru motocykle lub offroad, nieważne gdzie ważne, że przed siebie i szybko. Pitstop na jedzenie, powrót do domu, gdzie każdy zajmuje się sobą i nie zawracamy sobie dupy do wieczora. Wtedy można ugotować razem kolację i wspolnie poogladać np. Netflixa. Każdy potrzebuje swobody nawet w idealny dzień :D

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.**
Slub jest dobry dla tych, którzy lubią się nudzić
Papieroski palę, narkotyków nie odmawiam, alkohol lubię. Wszystko z umiarem prozdrowotnie :D

"Ja, ona zawsze,
niszcze to jak kastet,
odpalam Kraftwerk,
auto, mur, crashtest."

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykatowice < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Bartek 28 Katowice

Zgłoszenie nr 477 z dnia 2019-03-16 19:32:08

Im...
źródło: comment_BDnBzxAQIY8YUrvc9fMvFqwBA4l3a0kJ.jpg
  • 4