Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bethesda_sucks: Polska i tak byłaby pominięta szerokim łukiem nawet gdyby wszystko grało jak trzeba. Blu-raye trzeba by ściągać z innych regionów bez polskich napisów/lektora. W Polsce jest blu-rayowy trzeci świat.
@Kokos: Tylko po co komu polska wersja jeśli ogląda się seriale amerykańskie/angielskie? Sam niedawno kupowałem tę wersję TNG na ebayu właśnie (od tego gościa) i zdecydowanie polecam. A debilom finansującym Netflixa mogą jedynie współczuć krótkowzroczności i niskiej inteligencji.

Wiadomo, znajdą się osoby, które angielski znają słabo, ale i na to znalazłby się sposób gdyby wersje angielskie (czy jakiekolwiek inne, w przypadku Blu-rayów wydanie nie ma większego znaczenia bo i tak oryginalna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bethesda_sucks: ja znam angielski bardzo dobrze, codziennie używam tego języka, ale chciałbym mieć możliwość kupienia blu-rayów z napisami/lektorem. Kwestia preferencji a nie umiejętności. Na DVD pojawiają się filmy/seriale ze spolszczeniem. Na blu-ray nie. Chyba tylko Gra o tron jest wyjątkiem. Przykro mi z myślą, że Polska utknęła na DVD, formacie z lat '90.