Wpis z mikrobloga

Przeczytałem manifest i podsumujmy:
- koleś miał zawsze w dupie swoją edukację (to czym się zajmował poza siedzeniem na czanach?)
- dorabiał w jakichś gównorobotach
Tym samym jest bardziej prawdopodobne, że pasożytował na tym, co dał mu zgniły upadający zachód, niż że wnosił jakiś realny wkład w jego budowę. Idźmy dalej:
- dorobił się na krypto
- zamiast wykorzystać te pieniądze w celu dołożenia cegiełki do nowego lepszego świata, albo samorozwoju, tuła się bezcelowo po europie (inb4 podróże kształcą - tylko jak się samemu ma coś w głowie)
Ale biała rasa upada, egoizm i nihilizm.
- nie ma żony, ani dzieci
Ale biała rasa upada, za mały współczynnik urodzeń (inb4 wytłumaczył czemu nie ma dzieci w manifeście - powód jest mało przekonujący, nie różni się to niczym od tłumaczeń nihilistycznych i egoistycznych jednostek zachodu).
- uważa się za eko-faszystę
- podziwia Chiny
Tego nawet nie trzeba komentować.

#zamach #nowazelandia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A mnie przeraża że napewno wśród moich i twoich znajomych (oby dalszych) znajda się ludzie dzbany (prawdopodobnie nie zmąceni literatura ) którzy będą uważać po przeczytaniu tego arcydzieła manifestu: ,,no ku**a w sumie ma koleś racje hyhy j----e kebaby"
  • Odpowiedz
@Wojujacy_Agnostyk: Jest tam parę oczywistości aczkolwiek według mnie większość wierzeń i ideologii sprawia, że ludzie mordują się w imię bzdur i fantazji. Niestety musi upłynąć jeszcze wiele pokoleń wojen i konfliktów zanim być może człowiek pozbędzie się woli mordu w imię urojonego boga czy też ideologii.
Kiedyś chrześcijaństwo mordowało i gwałciło, w imię wiary i władzy. Dziś robią to bogaci biznesmeni, politycy żądni władzy.
Nie wyobrażam sobie w jaki sposób
  • Odpowiedz