Wpis z mikrobloga

#rozdajo #obudzczujnosc #zdrowie #czadowyfilm #czad

Do wylosowania bardzo fajna czujka czadu KIDDE model 5CO.

Zasady proste: plusujesz i wysyłasz trzem swoim bliskim/znajomym stronę obudzczujnosc.pl z informacją, aby się zainteresowali tematem swojego bezpieczeństwa. Szczególnie gdy wiecie, że osoby są w grupie ryzyka a nic nie robią z tym faktem, i wyjątkowo szczególnie gdy mają gazowy podgrzewacz wody w łazience.

Strona nie zawiera reklam, nikt na niej nie zarabia, spokojnie.

Głosy zbieram do niedzieli godzina 18:00 i wtedy odbywa się losowanie.
Osoba wylosowana wysyła mi trzy screeny z zamazanymi danymi z wiadomościami do bliskich/znajomych.


Karteczki weryfikacyjnej nie daję, ale myślę że jestem wiarygodny w temacie
Zuchwaly_Pstronk - #rozdajo #obudzczujnosc #zdrowie #czadowyfilm #czad

Do wylosowa...

źródło: comment_knx9BUTbecxKoOULGbDymuW7LtdJuyIs.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk Poletzam czujkę. miałem taką w mieszkaniu, w którym miałem piec gazowy. Darła mordę jak popieprzona i raz mi uratowała dupsko, kiedy biorąc prysznic zacząłem się dziwnie czuć, a ona zaczęła się drzeć. Serio, mała pierdoła a może uratować żyćko.
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk miałam chyba identyczny czujnik, który niestety dostawał często "#!$%@?" wyjąc jak szalony i pokazując bardzo wysokie liczby.
Myśleliśmy, że zepsuty, dopóki mnie i taty nie ścięło... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś chciał tanio kupić to mogę mu w poniedziałek udzielić rabatu w moim sklepie internetowym. Mam chyba najlepsze warunki cenowe na kidde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja jednak polecam Honeywella bo dużo wcześniej ostrzega niż przewiduje norma. Zanim zacznie ostro napierniczać to po prostu pipa co kilkanaście sekund więc można zareagować wcześniej i pootwierać okna. Wiem co mówię, bo w moim bloku tlenek zdarza się nagminnie. Już nie raz gościła u mnie straż i nigdy ich wizyta nie była wywołana użyciem urządzeń w moim mieszkaniu.
spunky - A ja jednak polecam Honeywella bo dużo wcześniej ostrzega niż przewiduje nor...

źródło: comment_WqV88LDOIBayqDbViVUIrSY6m6uWqCKf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: za czujnik czadu zawsze plus. Nawet jak nie wygracie Mireczki, to sobie taki kupcie. Max 100 zł (fajne są te z wyświetlaczem i pamięcią ewentualnych pomiarów) a może życie uratować. Czad jest bezbarwny, bezwonny, zasypiasz i się już nie budzisz. Inwestycja warta każdej złotówki.
  • Odpowiedz