Wpis z mikrobloga

Pan skoczek samobójca, który wczoraj na 3 godziny zatrzymał Wrocław pewnie jest teraz niepocieszony w piekle, bo już nikt o nim nie mówi. Temat by był medialny i płynąłby przez kilka dni, może nawet by jakaś dyskusja na temat samobójstw mężczyzn w Polsce ruszyła...(8k prób samob. rocznie w tym 4k skutecznych, 83% to mężczyźni). No ale już nikt się skoczkiem nie przejmuje. Rampage w Nowej Zelandii wygrał palmę pierwszeństwa w mediach głównego ścieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #nowazelandia #zamach #samobojstwo #skoczek
  • 22
@ziuaxa: właśnie, to Ty byś tak zrobił - ile ludzi tyle pomysłów na śmierć. Jeden uzna za najlepsze złapanie tego druta szybko, a jeden uzna w ogóle, że lepiej to się rzucić pod pociąg, a inny nie będzie chciał utrudniać innym życia i przedawkuje leki, zatruje się tlenkiem czadu - możliwości jest multum. Dlatego każdy człowiek to inny "pomysł" na śmierć. Gość zdecydowal się umrzeć, to chyba normalne, że przed zakończeniem
@Mo_xito ja myślę, że skoczek nie wybrał słupa dla atencji czy rozgłosu tak jak twierdzi wykop, tylko po to, żeby #!$%@?ć ludziom, którzy mieli na niego #!$%@?. Pewnie zagram z jego znajomych mu nie pomógł, nie interesował się, dziewczyna go zdradziła i zostawiła. Kiedy czujesz się jak gówno jakoś nie dziwi mnie, że mógł żywić nienawiść do ludzi w tym mieście i chcieć się "zemścić" jeszcze na koniec.
ty serio myślisz że samobójcy zabijają się dla rozgłosu


@Mo_xito: a ty serio myślisz, że on, zamiast po prostu strzelić samobója w ciszy i spokoju, włazi na słup i stoi na nim kilka godzin, nie robi tego dla atencji i rozgłosu? XD
@JohnRandom: Jaką korzyść odniósłby z tego że zaczęliby o nim mówić, skoro nawet w tym nie jest znany z imienia i nazwiska. Może wszedł na ten słup dlatego że w jego okolicy to był najwyższy punkt, może spędził tam tyle czasu bo się jednak wahał.
@cucaracha: Akurat "domowe sposoby" popełnienia samobójstwa typu połknięcie leków nie są zbyt skuteczne jeśli chodzi o ich śmiertelność i też nie zapewniają szybkiej śmierci (np.
W samospaleniach nie chodzi przecież o sławę jednej osoby tylko na zwrócenie uwagi społeczeństwa na jakiś problem, to jest rodzaj manifestu.


@Mo_xito: jest to samobójstwo? Dla rozgłosu (danej sprawy)? Coś się nie zgadza?