Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1914
Słabo mi się robi na myśl o zamachu w Nowej Zelandii, który był lice streamowany na facebooku.

Nie tylko dlatego, że zabił sporo ludzi (w końcu ludzie giną na wojnach/wypadkach czy jak np. misjonarze chrześcijańscy są nabijani na pal w krajach muzułmańskich), ale dlatego, że niestety prawdopodobnie takich aktów będzie więcej.

Rośnie poziom niezadowolenia ludzi cywilizacji zachodu (nie tylko białych, tych którzy noszą ją w sercu), rozwarstwienie i skłócanie ze sobą ludzi prowadzi do takich napięć. Niesprawiedliwe traktowanie ze względu na rade da się odczuć. Tworzenie prawa typowo pod jedną, a nie drugą stronę i faworyzowanie jej nigdy nic dobrego nie przyniesie. Rządowi jest to na rękę, podzielonym ludem łatwiej się rządzi.

W zamachu to rządzący powinni zginąć, a nie niewinni (? - o tym niżej) ludzie.

Kilka ciekawostek na temat zamachowca, który zostawił po sobie manifest:
- na karabinach i magazynkach miał sporo napisów np. "For Rotherham", "Feliks Kazimierz Potocki", "Wiedeń 1683" oraz pare memów i innych zamordowanych w islamskich atakach terrorystycznych.
- w jednym z meczetów w których dokonał ataku znaleziono nielegalną broń oraz amunicję - widać sami coś planowali..
- Na broniach, magazynkach są min. imiona osób zabitych przez muslimów w atakach terrorystycznych np. Ebba Åkerlund itd; oczywiście kilka memów też jest "kebab remover" "crab rave" "turkopedały" jest też kilka dat historycznych.
W jego manifeście jest wiele więcej powodów podanych; np. kontrola bronii, imigracja itd.
Generalnie w manifeście chodzi mu o to żeby pozbyć się najeźdźców (imigrantów) z ziem europejskich, żeby pozbyć się ich bo zabijają białą rasę. Powiedział też że merkel jest za obecną sytuację w europie odpowiedzialna i powinna zostać pierwsza odstrzelona. Broń została użyta z tego powodu że da największy rozgłos w mediach (kontrola broni)
W manifeście jest też kilka baitów, co po niektóre osoby już się na nie złapały i np. pewdiepie już jest obwiniany przez niektóre osoby, tak samo gry.
- sam powiedział że niebjest chrześcijaninem bo to nie po chrześcijańsku tak mordować.
- Jego atak jest wywolany bezposrednimi doswiadczeniami. Byl w europie kiedy dokonano zamachow w sztokholmie i nicei bodaj. Ujela go historia dziewczynki rozjechanej przez islamskiego zamachowca.
Brak reakcji to cos co pociagnelo za spust.
Zamachy koncza sie slowami i kladzeniem kwiatow na chodnik. Ludzie sie rochodza i znowu gina w zamachach. To spowodowalo u niego reakcje. Because who if not me. Caly atak ma bardzo glebokie podloze.

W samym manifeście po krotce pisze:
- Że nienawidzi muzułmanów ale tylko tych którzy osiedlają się w innych krajach bo uważa ich za najeźdźców.
-Nie przeszkadzają mu muzułmanie w ich rodzimych krajach.
-Najbardziej nienawidzi osób które przeszły na islam.
-Powody ataku określa sam jako rasistowskie, islamofobiczne, antyimigracyjne
-Do ataku skłonił się po wizytach w europie a dokładniej po zamachu w którym zginał Akerlund i sytuacji która widział w Francji.
-Planował to ok 2 lat i określa to jako partyzantke
- Zakładał ze zginie ale wolałby przeżyć żeby szerzyć swoje idee
- twierdzi że nie jest nazistom ani antysemitom określa się jako faszystę
- twierdzi że nie jest chrześcijaninem określa to mianem skomplikowanego i kiedyś to wyjaśni
- określa się pod pewnymi względami jako prawicowca oraz lewicowca
- twierdzi że nie jest homofobem
- wspiera Brexit
- Docenia Trumpa ale nie jako polityka i lidera
- zamachy dokonał w ramach zemsty za Europejczyków ponieważ pomimo że mieszka w Australiito jego kultura wywodzi się z europejskiej
- pisze że nie jest agentem mosadu i innym oraz nie jest to fals flag
- nie przeszkadza mu ze zabije dzieci ponieważ dzieci najeźdźców kiedyś dorosną i będą dorosłymi najeźdźcami itp.

Gościowi generalnie zależało na rozgłosie i chęci zostania wysłuchanym. Można powiedzieć, że mu się udało.

Może warto wyciągnąć lekcje z tego by ludzi, których do czegoś takiego zmusza bezsilność (i to nie ważne czy ze strony zachodu, islamu czy kogokolwiek), było jak najmniej. Zacznijmy rozmawiać i pozwólmy na dialog bez poprawności politycznej. Bo jak widać ciśnienie musi znaleźć ujście..

Peace

#nowazelandia #zamach #brentontarrant #islam
sorek - Słabo mi się robi na myśl o zamachu w Nowej Zelandii, który był lice streamow...

źródło: comment_hxR5WjMjAcPubV9TWXGGjLIDhdyazvEX.jpg

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
@sorek:

zamachy dokonał w ramach zemsty za Europejczyków ponieważ pomimo że mieszka w Australiito jego kultura wywodzi się z europejskiej


W sumie masowy zalew Europejczyków praktycznie zgładził rasę Maorysów w NZ XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Cziken1986: już za późno. Pożyczyłem od ciekawych komentarzy, które przeczytałem na wykopie. Wybacz że nie oznaczyłem, ale emocje mną szarpały po przeczytaniu tego i na komórce ciężko to zrobić..
  • Odpowiedz
@sorek: No i kolejny tekst z rozumem i godnością człowieka + .

Po prostu trzeba brać pod uwagę że będzie więcej takich sfrustrowanych ludzi. Lewica zapewniła już grunt pod upadlanie społeczeństw.
To co zrobił było złe, jednak to była reakcja na to co się dzieje. Akt desperacji.
  • Odpowiedz
@sorek: Spoko nic się nie stało. Ja tez pisałem to na gorąco rano oglądając film jednym okiem a drugim wertując ten manifest. Ważne że jest tl;dr dla zainteresowanych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ujela go historia dziewczynki rozjechanej przez islamskiego zamachowca.

nie przeszkadza mu ze zabije dzieci ponieważ dzieci najeźdźców kiedyś dorosną i będą dorosłymi najeźdźcami itp.


@sorek: fuck logic
  • Odpowiedz
nie przeszkadza mu ze zabije dzieci ponieważ dzieci najeźdźców kiedyś dorosną i będą dorosłymi najeźdźcami itp.


@sorek: mhmm, fajnie, fajnie. Tylko do tych "najeźdźców" powinien doliczyć też chrzescijanstwo
  • Odpowiedz
W sumie masowy zalew Europejczyków praktycznie zgładził rasę Maorysów w NZ XD


@Helsantonio_Montes: wymyśliłeś to, czy gdzieś przeczytałeś?
W czasach, gdy NZ zostala "odkryta" było ok. 100.000 Maorysów. Jest to mocno naciągnięta liczba. Bliżej im było do 50.000. Według badań Census z 2017 roku, Maorysów w NZ jest ponad 720.000. Gdzie ta zagłada?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
ciekawe ile znajdzie naśladowców


@Tommy__: obejrzałem niedawno ten filmik @wojna_idei i genialnie to pasuje. Ten zamach jest potężniejszy od Breivika, który sam był tylko jednostkowym wypadkiem. Teraz się znacznie dopiero..

Najciekawsze że zapewne wyrok dostanie na ~25 lat, podobnie jak Breivik za naszego życia wyjdzie i będzie liderem Nazistów 2.0..
sorek - > ciekawe ile znajdzie naśladowców

@Tommy_: obejrzałem niedawno ten filmik @...
  • Odpowiedz
@yeloneck: Masz rację, kiedyś miałem fiksacje na punkcie Maorysów i o nich sporo czytałem i nawet uczyłem się ich języka, a o tym gdzieś musiałem przeczytać i tak zostało. Dziękuję za naprostowanie.
  • Odpowiedz
Najciekawsze że zapewne wyrok dostanie na ~25 lat, podobnie jak Breivik


@sorek: nie jestem ekspertem od prawa karnego nowozelandzkiego, ale szybki risercz mówi mi, że w przeciwieństwie do norweskiego systemu, nowozelandzki przewiduje możliwość dożywotniego pozbawienia wolności.
  • Odpowiedz