Wpis z mikrobloga

@Sloiko-student_1: pokaż mi jedną jednostkę, gdzie żołnierze nie śpią na wykładach/szkoleniach. Poza tym wstawanie codziennie o 0545 mając codziennie wypełniony dzień zajęciami do wieczora, cyberna here, to powodzenia żeby nie zasnąć mimo szczerych chęci. W sumie dobrze ze odszedles, na pewno będziesz miał tam lepiej w prawdziwym wojsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fr33man45 Chociażby zmech który tak się z was smieje ( ͡º ͜ʖ͡º).
Wybacz stary ale widzialem wielu żołnierzy z prawdziwego zdarzenia i nie wyobrażam sobie żeby ktoś na szkoleniu sobie spał. Mam znajomych na różnych wydziałach którzy potrafią nagrywać snapy z Apelu, służby, etc. Zniszczyło to bardzo moje wyobrażenie o wojsku.
Żołnierz po Wacie to #!$%@? od telekomunikacji i zabezpieczania. Na misjach nie wyjeżdżają na patrole, siedzą
@Sloiko-student_1: po pierwsze to musimy sobie coś ustalić. Wat jest szkoła oficerska, której celem jest zasilanie kadr wojskowych wysoko wyspecjalizowanymi oficerami z tytułem mgr inż. Co do efektywności można by długo dyskutować - 100% absolwentów nie jest oczekiwanym końcowym produktem ale większość to świetni specjaliści w tym co robią. Waciak nie ma za zadania biegać po poligonie, ma myśleć i robić to co umie najlepiej. Sorry ale gdybysmy kształcili ludzi tylko