Wpis z mikrobloga

Sprawę znacząco przeholowałem, ale wreszcie puszczam dalej to narzędzie szatana ( ) Już z miesiąc temu otrzymałem od @jastrzabnakonarze #wykopowyzeszyt i czas, aby ruszył on w dalszą drogę. W tym miejscu podziękowania dla @wytrzzeszcz, który czuwał i "motywował", ażebym nie zagubił tego przedmiotu.

Swoją drogą łapię się za głowę, jak czytałem, co tam mireczki wypisują. Na mirko bany sypałyby się gęsto, a i parę niezłych afer można by rozkręcić. No ale takie prawidła zeszytu, tutaj macki moderacji nie sięgają ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pora zatem najwyższa, by wybrać/wylosować kolejnego użyszkodnika. Powiedzmy że takie małe #rozdajo, bo uwidoczniony drobny załącznik może znaleźć się między wierszami #picrel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozstrzygnięcie jakoś tak wieczorem dzisiaj w piątek około 23:17. Zapraszam serdecznie do plusowania

_______

A dla przypomnienia jeszcze parę zasad; o co nam tu chodzi._

1. Wysyłający robi Rozdajo i wybiera kogoś kto się wg niego nada 2. Robi to jako wpis w tagu #wykopowyzeszyt by wszyscy widzieli że będzie wysyłał
3. Wysyła
4. Odbierający robi wpis że doszło, dopisuje coś do zeszytu
5. Wracamy do punktu 1 tak długo jak zeszyt jest nie pełny
idol89 - Sprawę znacząco przeholowałem, ale wreszcie puszczam dalej to narzędzie szat...

źródło: comment_JHElL4BUZDzwtkPp7FxMSlUzOK4iA7xA.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@idol89: Pierwszy raz sie dowiaduje o takiej akcji i bardzo spoko sprawa :D Kazdy moze pozostawić cząstke "wypokowego siebie" i niech leci dalej.Propsuje i plusuje (ʘʘ)

  • Odpowiedz
Chociaż pora ogłoszenia wyniku niech się mniej więcej zgodzi ( )
Już nawet nie przepraszam za niesłowność, bo nic by to nie dało.

Bardzo mi się uśmiechało, żeby zeszyt powędrował w miejsce, gdzie mogłyby go wypełnić przynajmniej 3 osoby naraz, tj. @NieNajgorzej, @Stopa_Stefana, @d0t3r, ale chyba byłoby to potężne kumoterstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatem...

Nie jestem w stu procentach
  • Odpowiedz