Wpis z mikrobloga

@wypopeq2599: nie mów hop... Ostatnie 10 meczy to 5 na korzyść dla wisły, 2 remisy, 3 porażki. Różnie może być z wynikiem w najbliższym meczu. No, ale w żaden sposób to nie weryfikuje poglądu, że wisła jest "dobrem wspólnym"! Pycha kroczy przed upadkiem. A jeśli kłamiesz to wszystko jest możliwe.
  • Odpowiedz
@s4nskR: @tr0llski: kuźwa niby Daniec kabareciarz wiślakiem jest, ale u was to takich na pęczki! Satyra się przez monitor wylewa xD no, ale co wam zostało. Trzeba coś sobą reprezentować, by przyznać się do błędu.
  • Odpowiedz
  • 2
@fullversion Ale trochę to prawda, tutaj chodzi o to, ze Wisla przyciąga kibiców na stadiony. Dlatego też taki Widzew, czy Ruch powinien grac w ekstraklasie. Więcej kibiców - > więcej hajsu - > lepsza liga. Ekstraklasa niestety teraz leciała pod oglądalność meczy w tv, dlatego takie godziny i dni tygodnia. Chociaż usunięcie pon meczy to duzy krok na przód, więc może sie zmienia.
  • Odpowiedz
@Negard: życie nie lubi prózni, nie ci to inni. Zgodzę się z tym co napisałeś, ale to są totalnie na wyrost słowa:

I jej wpływ na polską piłkę jest tak ogromny, że Wisła jest dobrem wspólnym


To może zagwarantujmy wiśle wieczne miejsce w ekstraklasie? Przecież to jest całkowite wypaczenie idei sportu.

Do momentu reorganizacji klubów sportowych w Polsce (na wzór radziecki) w 1949, Cracovia była najbardziej utytułowanym klubem w Polsce. 21-mistrozstw
  • Odpowiedz
@Negard: nie ma żadnego, ale kolega musiał to z siebie wyrzucić i sobie ulżyć. Bieda rodzi patologie, a że klub z drugiej strony błoń był w ostatnich latach biedny finansowo jak i sportowo to zrodziła się w jego kibicach frustracja. W sumie normalna rzecz, bo trzeba mieć na prawdę mocny charakter, żeby po paśmie nie powodzeń dalej być skupionym na doskonaleniu siebie (w tym przypadku klubu), a nie szukaniem winnych wśród
  • Odpowiedz
@fullversion: Ta sztampowe wklejanie tych samych zdań pod różnymi wpisami to jakaś misja? Już #!$%@?ąc od tego, że nie ma to nic wspólnego z tematem, a argumenty traktujesz bardzo relatywnie.
  • Odpowiedz
@Negard: @tr0llski: @matti1231: na jeden mój wpis przypada kilka waszych xD kto tu ma kompleksy? Ja wiem, ze to już niemodne, ale może maść na ból dupy pomoże?

Ja mam kompleksy, bo jakiś przygłup pisze, że Cracovia to żydowski twór... A tak w ogóle, rozumiem, że jak coś było dawno to się nie liczy? Prekursor zawsze będzie prekursorem. Nawet te wasze przeszłe mistrzostwa tego nie zmienią. Mistrozstwo zdobywać i
  • Odpowiedz
a argumenty traktujesz bardzo relatywnie.


@4lord: argumenty? to moze wymieniajmy pojedynczo, bo nie nadążasz najwidoczniej. Prości ludzie to domena wasza. Nie to co Akademicki Klub Footbalowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co z tego, że Cracovia zrobiła wiele, co z tego, ze kibicował jej całym sercem Jan Paweł II, a symaptykiem był Piłsudski... Gdyby to było w drugą stronę, to byście się chwalili non stop.
  • Odpowiedz
@fullversion: Stawianie Piłsudskiego jako zaletę jest troszkę zabawne, kiedy poczyta się trochę o jego życiu.
Widząc twoje wpisy często rozpisujesz się o historii, a przy takim banalnym temacie jak kradnięcie opraw/sektorówek etc.(swoją drogą faktycznie jest się czym jarać, że banda bande goni ) narzekasz, że dane zdjęcie jest "stare".
Kolega Reiter w jednej z waszych dyskusji pisze, że nie interesują go inne dyscypliny, a ty jak mantrę wklejasz ile jaka sekcja
  • Odpowiedz