Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Będę wdzięczny za pulsowanie tego posta. Może ktoś coś widział. Na końcu posta drobne #rozdajo.

W nocy 13.03 -14.03 mojemu przyjacielowi został skradziony samochód citroen DS4 rok produkcji 2011 w #lodz #chojny Cechą charakterystyczna jest nie świecący LED od strony pasażera (chodzi o led do jazdy dziennej na przednim zderzaku). Auto może mieć już zmienione tablice rejestracyjne a nawet być w innej części polski lub za granicą.

Podobno jest jakaś akcja zorganizowana i hurtowo znikają z ulic własnie te samochody. Nie mniej jednak gdyby ktoś zauważył coś podejrzanego będę wdzięczny za wiadomość na priv.

I tak jak mówiłem aby trochę podbić liczbę pulsujących robię rozdajo na dowolne danie z @pysznepl @PizzaPortal do 35 ziko. Losowanie dzisaj godzina 18-19 przez mirkorandom (jeśli uda mi się je ogarnąć, jak nie to wymyślę coś innego), wystarczy zaplusować i zostawić komentarz.

#rozdajo #samochody #oglszenie #kradziez #lodz #pytanie i może troche #csiwykop
TypowaCebula - Cześć Mirki i Mirabelki,

Będę wdzięczny za pulsowanie tego posta. M...

źródło: comment_1glBpP2kPEDorDKqOTKtPk3QxpefLTUz.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: Mi się wydaje że to kwestia dyskusyjna co do konkretnego auta. Są takie gdzie Ledy są faktycznie dobrze zrobione i wygląda to ładnie i jest funkcjonalne, ale myśle że to nie czas i miejsce na takie dysksuje bo są też takie w których tak jak mówisz #!$%@?ą niemiłosiernie, oprócz tego nigdzie nie napisałem że on na tych ledach jeździ, tylko że ma zepsuty led który jest znakiem szczególnym.
  • Odpowiedz
Cechą charakterystyczna jest nie świecący LED od strony pasażera (chodzi o led do jazdy dziennej na przednim zderzaku)


@TypowaCebula: tak długo się nie chciało zmieniać, że już jest "charakterystyczny"? Oj cebula cebula, nawet nick Ci pasuje xD

  • Odpowiedz
@TypowaCebula: W sumie wiem, że nie Twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kolegę nadal muszę zjechać - jak go nie stać na żarówki to niech nie kupuje takiego auta (,) światła to obowiązek i kwestia bezpieczeństwa (proszę nie liczyć mi prawdopodobieństwa, że ktoś zginie z powodu tej żarówki, bo tu chodzi o zasady)
  • Odpowiedz
dlatego nie powinno sie takich aut parkowac przy ulicy, zwlaszcza w takiej dzielnicy.


@MP0WER: dzielnica Łódź, strach parkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz