Wpis z mikrobloga

Ja bym na jej miejscu szukał obiektywnego historyka, ale widzę że neuropa woli efekt potwierdzenia słuchając tego, czego chcą słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanFizyk: A skąd pewność, że ta pani się udziela pod tagiem #neuropa?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: dane może z d--y ale ja też się wypowiem,znałem trochę historyków,policzę też moich nauczycieli w szkole i wykładowców.

Każdy kto bardziej interesował się historia był prawakiem,nie wiem czy przypadkiem czy może dlatego że wiedzieli jak w historii się kończyły przypadki kiedy lewica chociaż trochę dochodziła do władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wnioski pozostawiam wam
  • Odpowiedz
@PanFizyk a po czym wznosisz jakie jest moje podejście do historii? Po krytyce głupawych wpisów konserw i prawicowych stronek? Zaiste logiczne podejście, absolutnie nie zideologizowane i nie rodem z PRL. Brawo, Jasiu.
No i piszemy o historyku ze szkoły, a nie naukowcu (choć naukowcy z takiego IPN też ostatnio różne dziwne rzeczy robią).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanFizyk: Już abstrahując od prawaków i lewaków ale po c--j komuś korepetycje z historii? Przecież wystarczy nauczyć się dat i jakichś przyczyn i skutków różnych wydarzeń i to wszystko w zasadzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Nie, to jest właśnie analogiczne do fundowania flaszki alkoholikowi. Transseksualizm to zaburzenie PSYCHICZNE, mające swoje źrodło w nieprawidłowym funkcjonowaniu mózgu. Zaburzeń psychicznych nie leczy się chirurgicznie. Odcinanie kutasa, żeby przystosować kogoś do zaburzeń nie jest leczeniem, tylko jego zaniechaniem. Do tego mózg jest plastyczny i wiele osób w okresie dojrzewania odczuwa niepewność co do swojej tożsamości płciowej, które przechodzi wraz z wiekiem (jeżeli nie wjadą oszołomy od "akceptowania swojej
  • Odpowiedz
@PanFizyk: ja miałem historyka-prawaka który uczył nas że nikt nie wyklucza wielkiej lechii (xD) ale ogólnie był spoko, kiedyś coś biadolił o tym jak to facet powinien zarabiać a kobieta być w domu, to wjechałem opinią że ja szukam dzianej laski żeby nic nie robić to się w-----ł że jak to tak, bla bla.
śmieszny facet
  • Odpowiedz
"A co do transów to ja uważam, że lewica robi im ogromną krzywdę utwierdzając w chorobie [...]" - głupi biolodzy, trzeba im powiedzieć, że źle szukają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlolb: to właśnie nie jest czepianie słów, bo to co katolicy nazywają poczęciem wcale nie jest równoważne z zapłodnieniem. Zapłodnienie to jest relatywnie długi i skomplikowany proces w wyniku którego powstaje zygota. Nie ma jednego, poprawnie zdefiniowanego momentu w którym powstaje człowiek, równie dobrze można uznać, że momentem "poczęcia" jest zagnieżdżenie zarodka (które również jest procesem) albo wykształcenie organów wewnętrznych, bo dopiero wtedy możemy mówić o ludzkim płodzie a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ProgramistaHumanista: albo manipulujesz, albo serio nie wiesz. KK poczęciem nazywa zapłodnienie, a zygotę już traktuje jako początek życia, biologia z resztą też:

Zygota – komórka powstała w wyniku zapłodnienia, czyli połączenia haploidalnej gametymęskiej z haploidalną gametą żeńską w procesie rozmnażania płciowego. Nowo powstała diploidalna komórka ulega dalszym podziałom dając początek organizmowi potomnemu[1].

Zagnieżdżenie, rozwój organów itd. to już kolejne etapy rozwoju oddzielnego organizmu. Próbowanie gdzieś tam rysować kreskę z napisem
  • Odpowiedz