Wpis z mikrobloga

Myślałeś że będę ich bronił czy co?


@Krowa_i_kurczak: no liczyłem na krytykę i potępienie....

sama naklejka to nic złego.

Po co bronisz tej amerykańskiej agresywnej korporacji?

sama prawda z wlepkami. Oby tak dalej


... no i mnie zaskoczyliście Panowie. Z takim podejściem za niedługo sami będziecie siebie wozić.

@Anotherelf:
Prosimy wykopowego eksperta ( @Krowa_i_kurczak ) o komentarz


@tarasino: Może nie jestem wykopowych ekspertem ale... to jest coś na zasadzie kali ukraść krowa dobrze... ale Kalemu ukraść krowę to źle( ͡° ͜ʖ ͡°) I tu to samo... nie płacić podatków, zusow, wykorzystywać wolontariuszy z egzotycznych krain, wyprowadzać pieniądze z Polski, być nieuczciwą konkurencją, i ogólnie ruchać innych w dupę i świrować pawiana to dobrze... Ale jak ktoś
@Brunner: ale skumaj Gościu że tam są postronni ludzie (klienci), auta nie są oklejone więc nikt nie ma 100% pewności że to uber/taxify.
Chcesz podwieźć córkę ze znajomymi na imprezę białym autem.. dostaniesz gazem bo jakaś #!$%@? złotówa wymierza sprawiedliwość.
To jest zwykła napaść !
Myślisz, że po takich akcjach znikną uberowcy ? Nie!
Obywatele poprą takie akcje i przerzucą się na taxify ? Nie!
Takie rozboje zyskują poparcie tylko na
@tarasino: Ależ oczywiście że takie akcje nie są dobre PRowo dla taksiarzy... ale też raczej to nie jest żadną akcja marketingowa( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo to jest objaw desperacji i niestety papierowe i nieudolne państwo zawsze będzie przyczyną takich samosądów... I myślę że każdy ma jakaś swoją granicę cierpliwość jeśli chodzi o płucie w twarz i brak reakcji ze strony państwa.

@Brunner: a zauważyłeś, że nawet taksówkarze, którym dobrze się wiedzie ( @Krowa_i_kurczak ) popierają takie zachowanie?
Jak ja Cię opluję na ulicy bo Urząd Skarbowy zniszczył moją firmę to też otrzesz twarz i powiesz "każdy ma swoją granicę cierpliwości" i pojedziesz dalej?

Aha i czym się zajmujesz zawodowo?


nie ma to żadnego znaczenia.
@Krowa_i_kurczak: sam ostatnio mówiłeś, że "klient hehehe biznesowey" i nie narzekasz więc się zdecyduj

@tarasino nie. Ale mogę opluć tego który ma działalność na czarno i np przez niego padła moja legalna


... co nie zmienia faktu że bronisz bandytów tylko dlatego, że są z Twojej branży.
Aha i czym się zajmujesz zawodowo?

nie ma to żadnego znaczenia.


@tarasino: O tyle to ma znaczenie, że tak jak tobie da to pretekst do plucia i wyzywania ciebie bo... może jakiś typ z twojej branży (w tym 40milonowym kraju) źle się zachował np. nasikał pod płotem czy cuś( ͡° ͜ʖ ͡°)