Wpis z mikrobloga

Niedawno wróciłem do gothic2 po wielu latach przerwy. Niedawno zacząłem drugi rozdział z nadmiarem punktów doświadczenia. Poszedłem na zamek, dobiłem siłę do 75, miecz do 60. Trochę poexpiłem, ale widzę że jak chcę inwestować w miecz 1h i siłę to czegoś więcej nauczę się dopiero w 4 rozdziale. Całą Górniczą dolinę muszę czyścić z tymi statami? Chciałem nauczyć się nieco kuszy, ale w górniczej dolinie nie ma chyba żadnego nauczyciela zręczności, tak? Pozostaje dlugi powrót z buta do khorinis i równie długi powrót z powrotem?
#gothic2 #gothic
  • 9
@Jurigag: Np cóż, kiedyś grałem bez dodatku to teraz po tylu latach chciałem najpierw zająć się tym co znam :-) a co takiego jest poprawione w Nocy Kruka? Czym przejawia się ten poprawiony balans?
@fimino: tj rozwój postaci ogarnięty gdzie nie jesteś koxem w II rozdziale zabijającym wszystko co się rusza, nie da się wyszkolić postaci we wszystkim jak w II(pamiętam że miałem maga z 100 siły i 100% walki bronią xD i toną many), dużo większe wymagania broni, ogólnie dużo trudniejsza rozgrywka bo podstawka jest zajebiście prosta