Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejszy dzień z zycia #przegryw musiałem wstać o 8, żeby iść na studia, wracając typiara do mnie "Pa, myślał, że na blachare trafił " :< Do tego mają mnie za banana, bo wyglądam na osobę mającą bogatych rodziców, do tego muszę jeździć 10letnim samochodem, o cabrio na lato nie mam co marzyć, urząd skarbowy na mnie się uwziął i musiałem zapłacić odstetki od opóźnień w zapłacie podatku, teraz sobie siedziałem, ale będę jechał się upizgać(znowu) i boje się, że nie wyjdę z #przegryw z mają cera modela i wzrostem 190cm :( #stulejacontent #tfwnogf #tfwnomoney
  • 4
@sweet_dream99: @cowboysfromhell: To nie jest śmieszne, do tej pory jak pamiętam, gdy taka typiara której bym nie zauważał(bo byłem zpizgany w 3 dupy) zaczeła do mnie zagadywać, coś tam #!$%@?ć, ja w połowie drogi do mcdonalda z nią kapnąłem się, że jadę na randkę, tak jak psycholog kazała byłem miły to ją odwiozłem. i co? Skończyło się na #!$%@? gały i minecie w samochodzie. Podłokietnik się wbija, fotel przestawiać trzeba,