Wpis z mikrobloga

@Misjonarzz: zrobiłem 4 stepy. Z pewnego YEL Picollo, a tak to nic. Dokończę banner jak dostanę kryształy za LBR. 16 wygranych, 2 przegrane. #!$%@? mnie, bo żadnych nowych postaci nie dostaję. muszę grać Saiyanami, gdzie taki female czy regen bije ich na głowę. Szczególnie teraz gdzie cell z zamasu są nie do ubicia reeeee.
@ssjfrytek Zrobiłem wszystko plus te gwarantowane i dostałem niebieska Pan która już mam na 6 gwiazdach, Zielonego ssj trunks którego też miałem i gotenska tez miałem. Ogólnie jedno wielkie gówno . Od 2 miechów gram tylko movie characters team bo jest kompletny i mam nim 1580%. No ale ileż można
@Misjonarzz: Ja gram PPR licząc na to, że przeciwnik nie ma 2 YEL w teamie, chociaż często i takie mecze udaje mi się wygrać. Also powinni dostosować ceny kryształów do kraju tak ja jest między innymi w Pokemon Go. No bo sorry, ale boli moją polacką kieszeń wydać 100 PLN za 2k kryształów z których najprawdopodobniej nic nie dostanę. Tymczasem na reddicie chwalą się co im dropnęło z 5 obwodów po
@ssjfrytek Dokładnie. Im dalej tym gorzej. Ja kupuję tylko jak jest promocja ale i to nie zawsze. Ostatnim bannerem w który wszedłem to final form cooler wiec dawno. Jakbym miał wydawać na każdy kolejny to bym musiał niedojadac by zrobić kompletne teamy. Zawsze kogoś kluczowego brakuje. A ten sp turtles nowy, którego kurde oczywiście nie mam jest przegiety xd