Wpis z mikrobloga

Moi znajomi to największe świry na świecie xD po raz kolejny się o tym przekonałem. Dzwoni do mnie kumpel po wczorajszej imprezie i mówi, że krasnala znalazł w centrum Poznania, trzyma go w kiblu i żebym pomógł mu wyciągnąć od niego gdzie ten garnek złota trzyma. Jadę do ziomkami, a ten jeszcze będąc pijanym pokazuje mi związanego karła ( w sensie niskorosla osobę) z kneblem w ustach i obita twarzą, zdejmujemy mu knebel, rozwiązujemy ręce, a ten mam daje swój portfel xD portfel mu oddałem, zabrałem z niego tylko stówkę na whisky i cole. Puściliśmy go i do teraz mamy bekę z tego, że kumpel pomyślał, że to jakiś elf, krasnolud czy hobbit. Teraz pijemy drugiego drinka za wasze zdrowie. #poznan #truestory #heheszki #skinhead #pijzwykopem
  • 8
@SkinHead2001: @TheBloody: @Mikus47221: @ty_wuju: @majkelunio: @Cole:
Środek licbazy, okolice października. Kumpel ze swoimi ziomkami łaził bez celu spijając pysznego VIP-a, przepalając go czerwonym Viceroyem. Po jakimś czasie spotkali swojego kumpla, który biegając między wrocławskimi kamienicami, bardzo dziwnie się zachowywał. Jak wcześniej pisałem - okolice października - więc szybko się zorientowali, że ich kumpel jest na niezłej grzybowej piździe xD No to podeszli do hehe ziomka i