Wpis z mikrobloga

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 25 złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 12zł ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając.

Zarabiam około 10 zł miesięcznie odkładam 2zl. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po ojcu więc tu miałem luz ale większość rodziców ma jakieś ziemię więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.

Jeszcze 1 rok oszczędzania na wykończenie i w wieku 22 lat będę miał swój własny domek.
Pozdro dla wariatów.

#budynek #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie #pdk
StayAlive - Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około ...

źródło: comment_nPeSiKNWGeczU29dv2XIgndooEeTLwwg.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StayAlive: samochodu jednak nie zamierzasz kupić nawet za te 5 złotych? Widzę, że podjazdu nie masz... a to 50 groszy... porażka... masz szczęście, że chociaż schody drewniane, to trochę cię ratuje wizerunkowo
  • Odpowiedz
@StayAlive ja miałem sobie taki postawić, ale r--------m wszystkie oszczędności na burgera z frytkami, przechodziłem i nie mogłem się oprzeć... Echh i dalej w bloku się cisnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StayAlive: dom jest fajny. Ale w większości przypadków wszędzie masz daleko, stoisz w korkach. Dzieci wszędzie trzeba wozić. Teraz już nikt nie bawi się na wsiach, na polu więc dzieci spędza cale dzieciństwo same w domu / małym ogrodzie. Wolę miasto, osiedle.
  • Odpowiedz
  • 0
XDDDDDDD mój ojciec ma firme budowlaną i z tego co się dowiedzialam za 25 zl to nawet 1m2 fundamentu nie masz. Uwierzyłabym może w 25 tys. ale nigdy w 25 zł. Sam projekt to jest koszt około tysiąca złotych, a musisz go mieć żeby zgłosić do starostwa budowe domu.
  • Odpowiedz