Wpis z mikrobloga

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 3 miliony simoleonów.
Chciałabym wykończenie jeszcze zrobić za 1 milion, ale nie wiem czy się zmieszcze

Wpisuje motherlode dwa razy dziennie. Może ktoś powie, że żyje przez ten czas jak cheater, ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po utopionej w basenie mamie, więc tu miałam luz ale większość rodziców ma jakieś pokoje, w których można ich zamknąć i pozwolić zasikać się na śmierć, więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.

Jeszcze 1 dzień oszczędzania i wjazd na chatę, nawet mi was nie szkoda.

#budynek #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie #pdk
g.....i - Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 3 m...

źródło: comment_QuAmj7Bp2mDgDFJD2NtxQTALfmYxlmt9.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@gansevudei: Ja #!$%@?, czy wszystkie różowe grają w Simsy? No #!$%@? 24 lata życia i jeszcze żadnej nie poznałem, która by nie miała epizodu z Simsami na koncie. Przecież to jest jakiś niepojęty absurd.
  • Odpowiedz
@LukasDiesel: Musiałbym się w sumie zastanowić i odświeżyć sobie wiedzę nt. niektórych dawno niewidzianych znajomych, ale sądzę, że znam.
@hipopotam123: Że to jest takie wspólne i jednolite dla wszystkich przedstawicielek płci żeńskiej w określonym wieku. Nie wiem, lubicie się bawić w życie czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Pangia: tak, za to każdy chłopak gra/grał w strzelanki na 100%, i co w tym dziwnego, że kobiety i mężczyźni lubią różne rzeczy? Dopiero odkrywasz świat?xD
  • Odpowiedz