Wpis z mikrobloga

Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjście z auta. Uprzejma karteczka za wycieraczką tylko nasiliła problem, bo jak kiedyś trzymał się swojej strony linii, tak teraz kołem już najechał na moje miejsce, więc pokojowo się nie da. Z drugiej strony jest betonowy filar, więc bardziej z prawej stawać nie mogę.

Gwoździe pod kołami odpadają, bo garaż jest monitorowany. Co robić, Mireczki?

#wroclaw #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #samochody #somsiad #parkowanie
Methelin - Baran z Renault zawsze staje tak, bym miał utrudnione wejście do lub wyjśc...

źródło: comment_kttZvMs78XJ6aBMhNfAqi6QCq6R9VzLU.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Methelin: nie zeby cos, ale chyba sie gosciu #!$%@? jak zobaczy to zdjecie na tablica-rejestracyjna.pl, a tam wszyscy cisna ze by go dymali ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mowie ze nie zasluzyl ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Póki drzwi otwierają mi się do pierwszej blokady, jest dobrze. Mam taki pomysł, że za każdym razem jak będę przychodził/przyjeżdżał na miejsce i on będzie stał, będę robił zdjęcia i wrzucał je na jakiś autorski tag, #parkujacameganka albo #dw545ug (czy jakaś inna nazwa), i każde parkowanie będę indywidualnie oceniał. Dobry plan?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Methelin: ja bym chyba dazyl do rozwiazania tej sytuacji zamiast bawic sie w takie akcje. Dalej nie rozumiem z czego to wynika. Jak po dobroci nie poslucha i nic z tego nie wyjdzie przeszedlbym do ofensywy
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Jak już wspomniałem, póki drzwi mi się otwierają do pierwszej blokady bez obijania go, mi pasi. Komfortowo jest mi wtedy wsiąść i wysiąść. Problem jest wtedy, kiedy parkuje tak, jak wczoraj. A regularnie ocenianie parkowania to tylko niuans.
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: Od szczupłego mi daleko, uwierz na słowo. ;) I miejsca faktycznie jest mało, ale to przecież Wrocław, nie ma co oczekiwać lepszych warunków. Jak wchodzi się bokiem, daje radę.
  • Odpowiedz
@Methelin: 2 pytania:
1) Na przeciwko (18) stoi Aston Martin? :)
2) poważnie nie możesz wjeżdżać przodem? Tam za słupem masz bardzo fajne miejsce aby sobie szeroko otworzyć drzwi...
  • Odpowiedz