Wpis z mikrobloga

Doje z przeciwników #keto "wątroba i trzustka Ci padnie", "druga wątrobe sobie kup debiluuuu"
Właśnie miałem usg (robię cyklicznie z uwagi na dawny uraz i operację) i rok temu było "wątroba znacznie powiększona, stluszczenie" (wówczas byłem na "zbilansowanej" diecie) a dziś zero jakichkolwiek patologii. Uwielbiam ANEGDOTYCZNIE HURR DURR na sobie przekonywać się o szkodliwości keto.
O wynikach krwi pisałem wcześniej.

Edit: dodam że nie stronie od alkoholu ))¯_(ツ)_/¯
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitchumi: powoli się zbieram na przejście na keto. I na razie najbardziej będzie mi piwa brakowało i makaronu, ale to się może czymś zastąpi.
@hoszin nie szukaj zastępstwa. Przez 30 dni adaptacji nie jedz nic poza tłuszczem białkiem i odrobiny zielonych warzyw/kiszonek. Pij mnóstwo wody, suplementuj potas magnez i sód. I przeczytaj co się da o adaptacji i ketoflu bo to na tym większość ludzi odpada. Co do piwa i makaronu to ja i moja żona byliśmy beznadziejnym przypadkiem. A jednak piwa nie piłem od czerwca i makaronu też nie jadłem. Chyba trudno było wtedy znaleźć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitchumi: no właśnie na razie u mnie się kończy na czytaniu o keto, ale zjem co mi zostało jeszcze z "normalnego" jedzenia i przestawiam się na keto. Co do suplementacji potasu, magnezu i sodu to muszę jeszcze poszukać ale wolał bym z jedzenia uzyskiwać.
@hoszin oczywiście, jeśli dasz radę to z jedzenia. Ale przynajmniej na adaptacji imo trzeba uważać na np pomidory bo łatwo węgiel przebić. Te 30 dni z tabletkami nie umrzesz.
Ja tam tylko supple :) zwłaszcza jak coś wypije to trzeba uzupełnić bo wiadomo że alko Cię wyjalowi.