Wpis z mikrobloga

@Kubul: Chyba znam tego allegrowicza. Wydaje mi się, że jego atrakcyjne ceny mają coś wspólnego jak tania się stała lira turecka i Steam nie zdążył się dostosować czy coś. Raz kupiłem przez przypadek, bo nie doczytałem, że to takie jakieś dziwne, u niego Shadow of War z DLCkami wszystkimi za 70 złotych. Chociaż fakt, nie jest to zbyt komfortowa metoda zakupu gier i raczej nie polecałbym jej.
  • Odpowiedz
@Kubul: bo to dziala jakos na zasadzie ze loguja sie na konto ruska ktory ma te gre, udostepniaja, pobieraja na twoje w trybie rodzinnym, potem spowrotem rozlaczaja, a steam jakos nie weryfikuje bodajze ruskich kont czy cos i caly czas mozesz grac (chyba do czasu az nie usuniesz gry), kiedys byl o tym artykul, troche teraz uproaszczam ale na bank maja od rusków to xD
  • Odpowiedz
@Kubul: Perlo chyba na początku swojej działalności sprzedażowej też praktykował takową metodę :P Napisz normalnie że rezygnujesz z zakupu i sam sobie kup przez VPN'a jeżeli chcesz przycebulić.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: przecież vpna używasz raz, który kosztuje taniej niż nałożona marza typa na Allegro (można tez mieć za darmo). Do tego masz dostęp do wszystkich gier na steamie w niskiej cenie, a nie do jednej.
  • Odpowiedz