Wpis z mikrobloga

@mactrix: Nie chcę zabrzmieć jak smutna odrzucona dziewczynka. Daleka jestem od wieszania na facetach wszystkich psów i przeklinania ich do siódmego pokolenia. Ale każdy kolejny zawód to trudność dla następnego, bo podchodzę do wszystkiego z większą rezerwą. A przyjaciół, bardzo dobrych kumpli mam kilku i wiem, że to nie jest na chwilę.
@batgirl: Ja tam miłości nie neguję, ale prawdą jest, że z przyjacielem rozstają się ludzie rzadziej niż z tymi swoimi miłościami :) i w przyjaźni ludzie mają więcej swobody, mogą się pokłócić i nie muszą "dostosowywać charakterów do siebie". Wszędzie wszyscy lansują tak tę miłość, gdzie się nie spojrzy, czy to onet, czy jakiś kwejk, a stron dla nastolatek to nawet nie otwieram dla sprawdzenia :P
@Mhrok: normalnie jak w ekonomii, im większe ryzyko tym większy zysk i im większe nakłady tym większy zysk, ale jak wiadomo bankructwa występują często... :)
@Fheat: identycznych chyba nie znajdziemy, a i ci podobni mogą znacznie różnić się w wielu kwestiach, ponadto to co napisałeś odnośnie stawiania warunków to prawda...