Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@owsikalfred: Albo przełączasz tryb sterowania na gesty albo instalujesz aplikację typu System UI Tuner Którą pozwala ci włączyć immersive mode (wtedy uzyskasz bardzo podobne zachowanie co w Oreo). A co do tego kalendarza to może spróbuj włączyć i wyłączyć tryb nocny.
@Thunderlane: Włączenie i wyłączenie trybu nocnego nic nie działa, swoją drogą jestem laikiem technologicznym telefonu używam prawie dwa lata i dałem za niego sporo kasy dlaczego mam włączać jakieś zachowania oreo skoro nie wiem co to nawet jest??? Zgłosiłem do Samsunga i czekam na info
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@owsikalfred: Jeśli dalej się krzaczy to nie wiem... najpewniejsze rozwiązanie to restart do ustawień fabrycznych (oczywiście jakbyś chciał to zrobić to skopiuj wszystko z telefonu). Można jeszcze spróbować wyczyścić cache https://support.t-mobile.com/docs/DOC-34311 zanim przejdzie się do całkowitego czyszczenia. Co do tego "włączania jakichś zachowań Oreo". Po prostu chodzi o to że ta możliwość chowania paska nawigacyjnego na chwilę i wywoływanie go przez przesunięcie w górę od dołu ekranu została usunięta z Androida
Pobierz Thunderlane - @owsikalfred: Jeśli dalej się krzaczy to nie wiem... najpewniejsze rozw...
źródło: comment_p9lbnjVoP2BZiTy8Wc3mupW9PIk9p4w3.jpg