Wpis z mikrobloga

@oruniak: bo wygranych map na poziomie 20% jest lekko wkurzające a zwłaszcza kiedy mam niezła miejscówkę a strzelaja do mnie w dupe bo ludzie nie chcą wygrać w żaden sposób
  • Odpowiedz
@frytaa: Na każdym BR ludzie rozjeżdżają się i szukają fragów. Ale to nie ich wina, że Gaijin tak zaprogramował swój twór, ze tylko taki sposób rozgrywki zapewnia postęp.
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: narazie chciałem rozwinąć drzewko niemieckie ale czołgi te są przebijane z każdej strony i każdej pozycji. Wcześniej grałem samolotami ale to jest strasznie nudne
  • Odpowiedz
@frytaa: luzik, też zaczynałem od niemieckich. Po prostu łatwiej się gra jak się zna możliwości przeciwnika. No i różnorodność w gameplayu nie pozwala się tak nudzić strasznie, zawsze masz alternatywe.
  • Odpowiedz
@frytaa: Jeśli chcesz grać na pancerz to tak, ale mało która nacja ma naprawdę twarde czołgi w II erze. W II erze Niemcy mają już naprawdę fajne działa. Mają tam też Pumę, która nawet na wyższych BR może napsuć krwi, bo jest tak mobilna, że można nią zająć świetną pozycję zanim wrogowie o niej pomyślą (na mapie Karpaty zawsze jak gram przeciwko Niemcom to gracz w Pumie rozdupcza pół mojego teamu
  • Odpowiedz
@adamwiaderwt: e tam... jumbo ma slaba armate wiec trzeba odbic strzal i wycelowac w gniazdo karabinu lub jak jest lekko skontowany to w kolo napedowe z przodu chociaz ten trik wychodzi tylko ruskim :)
  • Odpowiedz