Wpis z mikrobloga

  • 543
Moja siostra jest nauczycielką i oburza się na podpisanie deklaracji LGBT, bo jej zdaniem trzylatki będą teraz w szkołach uczone masturbacji i homoseksualizmu (xD). Zapytałam, ją gdzie to jest w tej deklaracji, czy ją czytała, odpowiedziała: NIE CZYTAŁAM, ALE TO NA PEWNO TAM JEST!!!1111ONEONE
Z takim podejściem w tym kraju nigdy nic się zmieni xD nie mówię tu o obyczajowości, ale o niemal każdej dziedzinie.
#bekazpodludzi #patologiazewsi #oswiadczenie
  • 161
  • Odpowiedz
@dwojra: No bo ciężko jest stwierdzić, czy to jest takie normalne.
U ludzi istnieje przeświadczenie, że facet to facet, a kobieta to kobieta i można łączyć tylko takie związki.
Moim zdaniem LGBT za mocno naciska na normalnych ludzi, sami sobie tworzą wrogów.
  • Odpowiedz
@dwojra: Do czego? Do obnoszenia się ze swoją "miłością", która z prawdziwą miłością nie ma nic wspólnego, bo ten cyrk jest tylko na pokaz. Do tego, że niedługo zaczną wyłazić mi z lodówki, do tego, że żądają czegoś, co w sumie mają, do tego, że żądają przywilejów, nie dając nic w zamian, do tego, że każdy kto ma umiejętność obserwacji wie, że najszczęśliwsze pary homo, czy hetero nie obnoszą się ze
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Żądanie praw takich jak mają inni obywatele to nie przywileje. Plus, gdzie ktoś ci narzuca sposób życia? Dalej tego nie wskazałeś, potrafiłeś tylko wszystko sprowadzić do obrazowego i dosyć prostego opisu preferencji seksualnych. Co to w ogóle znaczy "obnosić się z uczuciem"? Nie żyjemy - na całe szczęście - w szariacie, gdzie nawet na ulicy nie wolno trzymać się za rękę czy pocałować swojej drugiej połówki.
I co mają dawać
  • Odpowiedz
@dwojra:

Żądanie praw takich jak mają inni obywatele


Macie prawo do edukacji, do leczenia, macie prawa wyborcze, macie wszelkie prawa jako obywatele tego kraju, czego jeszcze chcecie, hę? Specjalnego traktowania? Ale dlaczego właśnie chcecie specjalnego traktowania i jak zwykły człowiek zyska na tym? Chętnie przeczytam.

Co ty takiego dałeś temu krajowi, społeczeństwu w takim razie, jeżeli jakiś dziejowy wynalazek czy koncepcję, to proszę powiedz, bo najwyraźniej jesteś zdania, że za możliwość
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Nie. Szacunek jest przynależny jako istocie ludzkiej. To zasada konstytucyjna.

Żyję w tym kraju, pracuję, płacę podatki, z których jest utrzymywane wiele instytucji. To już stawia mnie ponad wami i ponad tymi, co spieprzyli stąd jak było ciężko a teraz szczekają zza granicy.

Osoby LGBT też tu żyją i robią to samo co ty misiu kolorowy.

Macie prawo do edukacji, do leczenia, macie prawa wyborcze, macie wszelkie prawa jako obywatele
  • Odpowiedz
@dwojra:

Bo nienawidzisz innego człowieka, nieznanego ci, za jakąś drugorzędną cechę, która nie determinuje tego jaki ma charakter czy drogę wyborów życiowych.Postaw się w tej sytuacji i pomyśl, że ktoś ciebie nienawidzi i prawnie dyskryminuje za wrodzoną cechę, taką jak wzrost, kolor włosów czy płeć, a nawet za takie głupstwo jak to, że urodziłeś się w biednej czy bogatej rodzinie, takiej a nie innej klasie społecznej. I pomyśl czy czułbyś się
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Dlaczego ciągle używasz pejoratywnych wyrażeń, takich jak "odmieńcy"? I to nie jest nienawiścią?

Interesujące. Muszą się kryć ze swoja innością, lub wcale ich nie ma w moim otoczeniu. Może też są bardziej kumaci, bardziej szczęśliwsi i nie afiszują się z tym, bo wiedzą, że im to do szczęścia nie jest potrzebne.

Przy takim homofobie też bałabym si,ę zrobić coming out, bo pewnie dostałabym w pysk za fakt orientacji xD I
  • Odpowiedz
@dwojra:

Dlaczego ciągle używasz pejoratywnych wyrażeń, takich jak "odmieńcy"? I to nie jest nienawiścią?


Bo jesteście odmieńcami i żaden skrót tego nie zmieni. Dla ciebie to nienawiść, dla mnie stwierdzenie faktu.

Przy takim homofobie też bałabym si,ę zrobić coming out, bo pewnie dostałabym w pysk za fakt orientacji xD


Za orientację nie, za "xD" na bank, bo tak tylko debile się podpisują, co powoduje, że nie nadrabiasz, tylko pogarszasz swój obraz
  • Odpowiedz
@dwojra: Może nie nienawiścią, ale tolerancji w tobie za grosz, bo to co nazywasz mową nienawiści, ja nazywam wolnością słowa. Tak naprawdę niewiele masz argumentów, skoro wszystko zaczynasz zwalać na "nienawiść".
  • Odpowiedz